Naturalne Drewno i Industrialny Styl | Design: OUTLINE Wnętrza | IH - Internity Home

Naturalne Drewno i Industrialny Styl | Design: OUTLINE Wnętrza

Inwestorom zależało na stworzeniu funkcjonalnej przestrzeni. Otwarte, przestronne wnętrze, pozbawione przepychu oraz zbędnych mebli to koncepcja parterowego domu. Od samego początku inwestorzy wiedzieli, że wnętrze ma być bardzo przytulne, z zastosowaniem jedynie naturalnych materiałów, unikając imitacji drewna czy frontów drewnopodobnych. Zapraszamy do wnętrza zaprojektowanego przez architekt Daria Lukoszczyk prowadzącą autorską pracownię Outline Wnętrza.

Ciepłe minimalistyczne wnętrze

Wnętrze miało być minimalistyczne, bez zbędnych bibelotów, z neutralną paletą kolorów, uwzględniając istniejące elementy, takie jak beton na suficie i wyszpachlowane oraz zagruntowane tynki gipsowe na ścianach, pozostawione w surowej formie. Pomimo ciepłego i przytulnego charakteru, inwestorzy zdecydowali się również na nutkę industrialnego stylu – betonowy sufit został połączony z betonową posadzką.

Design: Daria Lukoszczyk Fotograf: Bartosz Trybus

Dębowa kuchnia

Kuchnia, choć w większości z fornirowanych frontów w odcieniu dębowym, została uzupełniona o czarną, matową zabudowę meblową. Moi inwestorzy, będący miłośnikami podróży, czerpali inspiracje z wyjazdów, szczególnie z klimatu Tulum. Dominują tutaj łagodne beże, szarości, kolory ziemi, klasyczne czernie oraz wyróżniająca się miedź szczotkowana.

Design: Daria Lukoszczyk Fotograf: Bartosz Trybus

Starannie dobrana paleta kolorów miała na celu wniesienie do wnętrza aury spokoju i relaksu. W projekcie wykorzystano jedynie naturalne materiały, takie jak drewno dębowe (drzwi wewnętrzne, zabudowa kuchenna, blaty meblowe, parapety, meble ruchome), rattan i wiklina (dekoracje, oświetlenie, meble ruchome), kamień (płytki ścienne w łazience, blat kuchenny) oraz beton (sufit, posadzka, płytki ścienne).

Design: Daria Lukoszczyk

Fotograf: Bartosz Trybus

 

Daria Lukoszczyk prowadzi autorską pracownię Outline Wnętrza. Z wykształcenia jest Architektem Krajobrazu, jednak projektowanie wnętrz to jej największa pasja. To coś z czego czerpie ogromną radość i przyjemność, coś bez czego nie wyobraża sobie swojej przyszłości. Doświadczenie w pracy projektanta wnętrz zdobywała we wrocławskim biurze architektonicznym. Nowy Rok, rok 2021 założyła własne biuro projektowe, w którym planuje każdego dnia jeszcze bardziej się rozwijać oraz projektować niepowtarzalne wnętrza. Jest miłośniczką minimalizmu, jednak lubi także bawić się różnymi stylami i formami. Bardzo często stara się zaakcentować wnętrze kolorem, całość dopełniając ciekawym oświetleniem. Kiedy nie projektuje, spędza czas ze swoim psem oraz ćwiczy jogę. A w czasie dłuższych przerw – podróżuje i fotografuje. Zapraszamy!

Zapytaj // naszego eksperta

Tomasz Szala

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Wrocław

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków