SUMMER VIBES | proj. Shoko Design

Gdy widzimy projekt SUMMER VIBES pierwsze co się rzuca w oczy to piękna otwarta przestrzeń, której sercem jest skandynawska wyspa. Oprócz walorów wizualnych, symbolicznie rozgranicza strefę wypoczynkową od kuchennej. Kuchnia, jak w większości projektów, jest sercem mieszkania. Na jej niecodzienny wygląd ma wpływ landrynkowo – różowa lodówka SMEG, która idealnie komponuje się z miętowymi lampami w industrialnym stylu. Kuchnia, pomimo niewielkich gabarytów, wydaje się być bardzo przestronna. Klasyczne połączenie bieli i drewna sprawia, że powstało jasne i skandynawskie wnętrze. Ponadto zrezygnowano z ciągu wiszących szafek nad blatem, dzięki czemu pięknie komponuje się z salonem. 

Wykorzystanie jednolitych desek podłogowych z drewna na całej powierzchni mieszkania, sprawia że staje się ono przestronniejsze i wygląda na większe niż w rzeczywistości jest. 

W salonie i jadalni również zagościła skandynawska stylistyka podkręcona ścianą z czerwonej cegły. Wiele dobrego temu projektowi robią piękne tekstylia, które sprawiają, że mieszkanie jest jeszcze bardziej przytulne i przede wszystkim stylowe. Biała komoda na drewnianych nóżkach w iście skandynawskim klimacie idealnie koresponduje z szarą sofą i drewnianą jadalnią. Dodatkowego smaczku dodają projektowi designerskie krzesła. Jeśli chcecie zobaczyć jak mieszkanie wyglądało przed remontem, kliknijcie tutaj

Proj.: Shoko Design

Fot. Małgorzata Opala – Fotoaktywne