Woody All | proj. Shoko Design

Dzisiaj przedstawiamy projekt niewielkiego domu dla trzyosobowej rodziny. 90 – metrowe mieszkanie zaprojektowane przez Shoko Design to stylowa mieszanka stylu skandynawskiego z industrialnym z wplecionymi nowoczesnymi akcentami.  Jak mówią autorzy projektu, największą inspiracją był Woody Allen. 

,,WOODY ALLEN BYŁ DLA NAS INSPIRACJĄ PODCZAS TWORZENIA PROJEKTU WOODY ALL. NAROŻNIKOWY APARTAMENT W CENTRUM POZNANIA ZAARANŻOWANY ZOSTAŁ DLA PRZEMIŁEJ PARY I ICH UROCZEGO PSA.”

Shoko Design

Naturalnie pięknie

Wielką zaletą projektu są przestronne okna przyozdobione jedynie pięknymi widokami. Całość doprawiono akcentami z drewna. Na uwagę zasługują również krzesła inspirowane stylem retro. Dopełnieniem całości jest strefa wypoczynkowa, której najbliżej do industrialnego klimatu. Taki efekt udało się osiągnąć za pomocą wykorzystanych mebli i ściany wykończonej betonem architektonicznym. 

Stylowego charakteru mieszkaniu dodają designerskie nutki. Wykorzystanie kultowego fotelu – butterfly chair – to strzał w dziesiątkę!

Butterfly chair, czyli dobry design z lat 30. 

Oaza prywatności i… miłości 

Jak widać na załączonych zdjęciach, sypialnia stanowi nie tylko stylowe miejsce, ale też jest swojego rodzaju oazą, gdzie miłość kwitnie najbardziej. Jeśli chodzi o sam wygląd sypialni, to musimy przyznać, że jest tu naprawdę przytulnie. Wszystko za sprawą zastosowanej mozaiki z drewna

 

Salon kąpielowy w wielkim stylu

Łazienka została urządzona w rustykalnym stylu. Smaczkami, które „robią” cały aranż są płytki podłogowe o nietypowych oktagonalnych kształtach oraz oryginalna biała umywalka. Wartym podpatrzenia trikiem zastosowanym w tym projekcie jest schowek ukryty na ścianie nad toaletą. To tu możemy przechowywać łazienkowe bibeloty, które nie powinny wychodzić na światło dzienne. 

Trendy w aranżacji płytek w łazience

 

Proj.: Shoko Design

Fot. Małgorzata Opala – Fotoaktywne