Współczesny design w objęciach tradycji wg biura Dziurdzia Projekt

,,Prostota jest drogą do piękna” – motto mojej koleżanki redakcyjnej doskonale oddaje charakter wnętrza zaprojektowanego przez biuro Dziurdzia Projekt. Za pomocą nieprzesadzonych, ale za to bardzo przemyślanych środków wyrazu, powstało nie tylko stylowe, ale i przytulne mieszkanie. To tu współczesny design odnajduje wspólny język z reliktami przeszłości. To również tu za pomocą minimalistycznych form udało się osiągnąć maksymalny efekt. To w tym miejscu każdy element aranżacji żyje ze sobą w zgodzie, po to, aby tworzyć spójny obraz wnętrza oraz dbać o komfort jego użytkowników.

 

Rola dobrze zaprojektowanego wnętrza

Większość mebli znajdujących się w tym mieszkaniu pochodzi z naszego showroomu Internity Home. Dlatego o zaprezentowany w dzisiejszym wpisie projekt zapytaliśmy naszą specjalistkę z działu meblowego. Małgosia Lemańska brała udział również w przygotowaniu apartamentu do sesji zdjęciowej, którą wykonała agencja Ayuko Studio.

 

Redakcja: Jaką rolę odgrywają meble z naszego showroomu w projekcie tego 85 – metrowego mieszkania ? 

Małgorzata Lemańska: Meble miały stanowić neutralną bazę dla wszystkich tekstylnianych dekoracji, jakie zostały zaplanowane, czyli na przykład zasłony czy poduszki. Architekci z biura Dziurdzia Projekt wybrali miękkie i przytulne tkaniny w kolorystyce ziemi: beże oraz jasne szarości przełamane kontrastowo antracytowym welurem. Dzięki zastosowaniu naturalnej palety kolorystycznej na meblach o dużym gabarycie (kanapy, łóżko) nie odwracamy od nich uwagi lecz eksponujemy detale wnętrza, na przykład przepięknie zachowany parkiet czy zjawiskową tapetę w sypialni.

 

Salon w neutralnych kolorach z dużą ilością jasnego drewna i złotych detali | proj. Dziurdzia Projekt

Salon w neutralnych kolorach z dużą ilością jasnego drewna i złotych detali | proj. Dziurdzia Projekt

Łóżko Mark polskiej marki Insprium w projekcie Dziurdzia Projekt

Łóżko Mark polskiej marki Inspirium w projekcie Dziurdzia Projekt

 

Małgorzata Lemańska: Każdy specjalista/handlowiec w Internity Home posiada odpowiednie kwalifikacje, wiedzę i umiejętności by być swego rodzaju doradcą architekta, ale i też klienta ostatecznego. Nasi odbiorcy mogą liczyć na pomoc w zakresie doboru produktów na podstawie przesłanych do nas rzutów, wizualizacji, moodboardów czy inspiracji. Znając wymagania, oczekiwania, budżet inwestora oraz wizję architekta jesteśmy w stanie zaproponować idealny mebel z naszej oferty.

Pierwszym etapem współpracy bardzo często jest zaproponowanie kilkunastu mebli do danego pomieszczenia/przeznaczenia. Na kolejnym spotkaniu zawężamy wybór mebli oraz skupiamy się na kolorystyce tkanin i detalach.

 

W naszych showroomach kompleksowo wyposażysz wnętrze. Znajdziesz tu płytki, wszystko do łazienki, tapety, tkaniny, meble, oświetlenie, drzwi, deski podłogowe, dywany, wykładziny, podłogi winylowe, wszystko co związane z ogrzewaniem i wentylacją oraz wiele, wiele innych.

Każde spotkanie w showroomie IH to podróż do świata najlepszego designu

Każde spotkanie w showroomie IH to podróż do świata najlepszego designu

 

Projekt:Dziurdzia Projekt
Zdjęcia:Ayuko Studio
Częściowe wyposażenie wnętrza:Internity Home
Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków