Quiz: Sprawdź jakie płytki będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno wybrać poszczególne elementy wyposażenia wnętrza. W przypadku płytek poziom trudności wzrasta ze względu na to, że to one najczęściej są podstawą aranżacji i tym samym – definiują wnętrze. Znamy z autopsji te dylematy, dlatego postanowiliśmy przygotować quiz, dzięki któremu nie tylko dowiecie się w jakim kierunku powinniście podążać, ale też wskażemy na konkretną kolekcję płytek (uwaga, wszystkie są dostępne w naszych showroomach!). Zapraszamy do rozwiązania krótkiego testu! 😉

0%

Jakie połączenie kolorystyczne jest najbliższe Twojemu sercu?

Jaki dodatek sprawia, że czujesz się doskonale?

Które wnętrze najbardziej Cię inspiruje?

Jaki styl wnętrzarski jest według Ciebie najfajniejszy?

Do czego masz największą słabość we wnętrzach?

Quiz: Sprawdź jakie płytki będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę
Internity Home

Twój wynik to płytki z linii Clays marki Marazzi, łączące w sobie klasykę z nowoczesnym podejściem do projektowania. Przeczytaj więcej o tej linii.
Internity Home

Twój wynik to linia Azulej zaprojektowana przez Patricię Urquiolę dla włoskiej marki Mutina. Patchworkowe wzory występujące na płytkach przypominają starożytną ręcznie malowaną majolikę. Przeczytaj więcej o tej kolekcji.
Internity Home

Twój wynik to linia Tangle od Ornamenty, którą charakteryzują przede wszystkim graficzne, abstrakcyjne wzory utrzymane w czarno - beżowej kolorystyce. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to ręcznie wykonywana linia Tex od włoskiego brandu Mutina. Jej cechą charakterystyczną jest wielobarwność oraz nawierzchnia zainspirowana teksturą tkanin. Przeczytaj więcej o tej linii.
Internity Home

Twój wynik to płytki drewnopodobne z linii Scrapwood od Italgranity. Drewno, które imitują nigdy nie wychodzi z mody i zawsze jest zapowiedzią niewymuszonej elegancji w naszych czterech kątach. Przeczytaj więcej o tej linii.

Share your Results:

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków