Płytki Porcelanosa – hiszpańska marka dostępna w Internity Home

Grupa Porcelanosa to hiszpańska marka z ponad 40-letnią tradycją i ugruntowaną pozycją w branży. Swój prestiż zawdzięcza produktom, zaawansowanym zarówno pod względem technologii, jak i wzornictwa. Płytki Porcelanosa wyróżnia wyjątkowa jakość, poparta certyfikatami, natomiast o ich wyjątkowym designie świadczą wyniki sprzedaży na całym świecie. Misją marki jest stworzenie produktu, będącego integralną częścią przestrzeni, w której się znajduje, dlatego tak ważna jest symbioza jakości ze strefą wizualną.

Płytki Porcelanosa w Internity Home

Płytki na wyciągnięcie ręki – odwiedź nasz Showroom

Płytki Porcelanosa nowości

Grupa Porcelanosa na tegorocznych targach Cersaie w Bolonii zaprezentowała swoje najnowsze kolekcje. Miedzy innymi płytki inspirowane naturalnym krajobrazem Europy. Znajdziemy wśród nich tekstury imitujące toskański marmur czy francuskie drewno jesionu. Marka stawia w swoich projektach na tekstury, których korzenie mają miejsce w naturze. Klasyczna i zrównoważona estetyka drewna, kamienia czy cementu nadają wnętrzom przytulności. Wszystkie płytki Porcelanosa dostępne są w showroomach grupy Internity Home. 

Płytki Porcelanosa w Internity Home
Płytki podłogowe Porcelanosa imitujące drewno.
płytki porcelanosa
Płytki Porcelanosa imitujące drewno w mieszkaniu prywatnym.

Płytki Porcelanosa w Internity Home

Płytki Porcelanosa – inwestycja w jakość i ekologię 

Porcelanosa jest wiodącym producentem ceramicznych płytek ściennych i podłogowych. Zatrudnia ponad 800 pracowników i cieszy się ogólnoświatową renomą jako grupa biznesowa dzięki ciągłym wysiłkom w dziedzinie badań i jakości. Grupa specjalizuje się w wypalanych porowatych, kamionkowych i porcelanowych płytkach ściennych i podłogowych w szerokiej gamie formatów i wykończeń. Jej produkty wyróżniają się zaawansowanymi technologicznie właściwościami, innowacyjnym designem i niezrównaną jakością. Marka dba o ekologiczną produkcję, wykorzystując materiały pochodzące z recyklingu.

płytki porcelanosa

Płytki Porcelanosa w Internity Home
Płytki Porcelanosa dostępne są w showroomach grupy Internity Home.

Płytki Porcelanosa w showroomach Internity Home

Odwiedź nasz warszawski salon przy ulicy Duchnickiej 3, by przekonać się o wyjątkowości płytek Porcelanosa. Znajdziesz tutaj wyjątkową przestrzeń wypełnioną produktami marki i porozmawiasz z naszymi specjalistami. 

Dział z produktami grupy Porcelanosa w showroomie Internity Home na Duchnickiej 3 w Warszawie.

ZOBACZ WIĘCEJ PŁYTEK Z OFERTY PORCELANOSY

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków