Potęga rozmiaru, czyli wielkoformatowe płytki na salonach

Wielki format – wielki efekt? Niewątpliwie tak… a gdy jeszcze do tego dołożymy majestatyczność marmuru otrzymamy naprawdę niesamowity rezultat. Wielkoformatowe płytki, które szturmem podbijają światowy rynek w branży ceramicznej, stanowią doskonałe tło dla minimalistycznych aranżacji w nowoczesnym duchu. Jeśli jesteś fanem najświeższych trendów a także robią na Tobie wrażenie najnowsze osiągnięcia technologii, musisz wiedzieć, że płytki obecne w niemalże każdym domu obecnie predestynują do tego, aby odgrywać we wnętrzach znacznie większą rolę.

 

Wielkoformatowe płytki z kolekcji Slimtech Delight marki Lea Ceramiche
Wielkoformatowe płytki z kolekcji Slimtech Delight marki Lea Ceramiche

 

Wielkoformatowe płytki we wnętrzach

Płytki w formacie XXL sprawdzą się w każdym stylu i rodzaju wnętrza. Jedyne czego potrzebują to przestrzeni… tylko wtedy wykorzystują swój ogromny potencjał w pełni. Jeśli trudno Wam sobie zwizualizować jak wyglądają płytki w rozmiarze dochodzącym do nawet 160×320 cm, przyjdźcie do naszego showroomu w Warszawie przy ulicy Duchnickiej 3, a już przy samym wejściu przywita Was okazała ekspozycja wielkoformatowych płytek.

 

Poznaj najnowsze światowe trendy w branży ceramicznej >>

 

Kolekcja Slimtech Delight od Lea Ceramiche

Nasze salony (w Warszawie, Krakowie i Łodzi) oferują wybór produktów do wyposażenia wnętrz od ponad 400 światowych producentów. Wśród płytek wielkoformatowych wartą uwagi kolekcją jest ta prezentowana przez włoski brand – Lea Ceramiche. Linia Slimtech Delight to połączenie elegancji marmuru z najnowszą technologią.

 

Płytki podstawowe

Płytki podstawowe występują w czterech wykończeniach. Każde z nich nawiązuje do doskonałości marmuru podkreślonego w tym przypadku mocno zarysowanymi żyłkami. Są dostępne w trzech formatach: 120×260 cm, 120×120 cm oraz 60×120 cm.

 

 

Dekory

W tej kolekcji znajdziemy również piękne dekory. Do naszej dyspozycji są trzy wykończenia. Ich rozmiar to 120×260 cm.

 

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków