Przestronne mieszkanie podróżniczki. Beata Pawlikowska o swoim domu w Warszawie

Beata Pawlikowska podróżniczka, pisarka bardzo chętnie zaprasza swoich fanów do wnętrza nowego domu poprzez portale społecznościowe. Niewiele czasu w nim spędza, ale gdy już wróci do swojego domu chętnie dzieli się zdjęciami ze swojego przytulnego mieszania.

Obserwujcie nas na instagramie – kliknijcie!

Pani Beata fascynuje nas swoją niesamowitą aktywnością, pozytywnością i otwartością. Chętnie dzieli się z wszystkimi swoimi przeżyciami z wypraw, ale też swoimi  prywatnymi przemyśleniami, wydarzeniami.

Na jej profilu znaleźliśmy kilka zdjęć, które przedstawiają wnętrza mieszkania pisarki i podróżniczki.

Jak mieszka?

Okazuje się, że Beata jest fanką nowoczesności, przestronności i przytulnych wnętrz. Wielkie okna, proste, drewniane meble i wykończenia to główny punkt jej domu. Dawno nie widzieliśmy tak pięknych wnętrz!

Jej nowy dom znajduję się na granicy Wilanowa: trzy tarasy, dwa ogródki – sama hoduje miętę i inne przyprawy. Ogromna sypialnia, meble? Tylko te niezbędne. Dwa koty baraszkujące w salonie. Nie ma tu zbędnych bibelotów, wszystko ma swoje miejsce.

Beata Pawlikowska

 

Budzę się rano i myślę, że świat jest piękny. Zanim się tu wprowadziłam, też myślałam, że świat jest piękny. Ten dom to tylko wisienka na torcie. Ja chciałam tylko mieć więcej przestrzeni i móc rano dotknąć stopami ziemi, usiąść sobie w słońcu, poczuć wiatr we włosach. To jest możliwe wtedy, kiedy masz swój ogród. A teraz mam. I moje koty mogą teraz wychodzić na dwór, kiedy chcą, są wreszcie wolnymi osobami. Hasają po chaszczach i wracają rano z rzepami w sierści. Ale jakie szczęśliwe! – opowiada dziennikarka – podróżniczka.

 

A Wam jak się podoba?

 

 

Chcecie urządzić podobne wnętrze? Przyjdźcie do nas – zrobimy to za Ciebie zobacz adresy!