Katarzyna Dowbor mieszka razem ze swoją córką, Marysią, w pod warszawskim sielskim domu.  Jest w nim zakochana, co widać w każdym dopracowanym szczególe, spełniła swoje marzenie ponieważ dokładnie tak sobie go wyobrażała.  Prezenterka znana jest z tego, że często zmienia mieszkania. Teraz jednak zapewnia, że to już jest jej docelowe miejsce, w którym chce spędzić swoją przyszłość.  Zajrzyjmy więc do środka i sprawdźmy czy każdy będzie czuł się w nim dobrze. 

Dom Katarzyny Dowbor

Prezenterka od razu poczuła, że chce w nim zamieszkać. Spełniał wszystkie oczekiwania i był absolutnie w jej stylu. Powierzchnia domu wynosi 160m2. Ważnym miejscem jest kuchnia, w której znajdują się szafki jeszcze po poprzedniej właścicielce. W kuchni znajdziemy wiele bibelotów, jak i w całym domu, pani Katarzyna uważa, że to właśnie one tworzą cały klimat wnętrz. 

Muszę mieć dużo tak zwanych durnostojek, czyli rzeczy, które lubię, bo urządzają wnętrze. Dla niektórych to tylko przedmioty, które zbierają kurz, ale według mnie tworzą klimat. Bez tego nie mogłabym żyć. Czuję się tu tak dobrze, że to na pewno mój ostatni dom. Niczego mi w nim nie brakuje! – mówi  Katarzyna Dowbor.

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor

W gabinecie ważne miejsce zajmują portrety rodzinne, które wiszą na ścianach i stoją na szafkach. Oprócz tego pojawiają się rośliny, które sprawiąją, że wnętrze jest bardziej przytulne.

PIĘĆ ROŚLIN, KTÓRE WARTO TRZYMAĆ W MIESZKANIU BO… POPRAWIAJĄ NASTRÓJ!

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor

Dom Katarzyny Dowbor jest zupełnie inny od prezentowanych przez nas ostatnio. Czy Waszym zdaniem jest przytulny? Lubicie taki styl? 

internity Home to sklep stacjonarny. nad Twoimi wyborami, projektem zawsze Czuwa specjalistA, który nie pozwoli Ci źle wybrać – sprawdź nas – zobacz adresy Warszawa, Kraków i  Łódź >>