Indywidualizm to najważniejszy trend w aranżacji wnętrz. Oznacza nie tylko pełne dopasowanie do stylu życia, ale także stworzenie niepowtarzalnej aranżacji, w której odbija się nasza osobowość. Pomocne w tym zadaniu mogą być sofy z bogatej kolekcji marki Inspirium.

 

narożnik inspirium

Narożnik marki Inspirium we wnętrzu zaprojektowanym przez Piotra Stolarka

 

Potrzeba matką wynalazków

Każdy z nas jest inny. Różnice wychodzą daleko poza dychotomiczne podziały: wysoki – niski, szczupły – masywny, zrelaksowany – spięty, introwertyczny – ekstrawertyczny itd. Każdy z nas jest indywidualnością, każdy jest unikalny. Mamy inne cechy fizyczne i psychiczne, inne potrzeby, różnimy się upodobaniami. Dostrzegają to również projektanci i producenci. Stąd rosnąca oferta usług i produktów indywidualizowanych. To silny trend, którego nie sposób ignorować. Nie ignoruje go również Inspirium – polski producent wysokiej klasy mebli tapicerowanych.

Nawet tak różni, wszyscy musimy odpoczywać. Jedni wolą odpoczywać aktywnie, inni niemal w bezruchu. Każdy z nas potrzebuje miejsca, w którym może poczuć się swobodnie – zrzucić gorset powinności i eleganckie ubrania. Tylko ja i sofa. Albo ja, bliska mi osoba, lub najbliżsi, i sofa. Czas tu możemy spędzić z książką i kieliszkiem wina, z play station, w towarzystwie ukochanego psa czy oglądając Netflixa.

 

Salon w bloku – przydatne rady aranżacyjne i piękne projekty architektów

 

Narożnik marki Inspirium we wnętrzu zaprojektowanym przez Piotra Stolarka

Narożnik marki Inspirium we wnętrzu zaprojektowanym przez Piotra Stolarka

 

Sofa to dziś mebel do zadań specjalnych

Sofa to dziś mebel do zadań specjalnych – powinna być więc zaprojektowana starannie, z dbałością o funkcjonalność i detale, a wykonana z trwałych, wysokiej jakości materiałów. Wybór tej konkretnej powinien być podyktowany naszymi potrzebami, możliwościami przestrzennymi i gustem. Gdy nadchodzi na to właściwy czas, najlepiej postawić na sprawdzoną i elastyczną ofertę – tak, żeby wymarzona sofa była meblem szytym na miarę.

Takie sofy znajdziemy w Inspirium. Można tu wybierać pośród zróżnicowanych modeli dostępnych w kilku różnych konfiguracjach i szerokościach. Modele są wyjątkowo wygodne dzięki wypełnieniu SoftLayers, w którym znajdziemy warstwę naturalnego pierza. Sofy Inspirium są modułowe, dzięki czemu tworzenie dowolnych układów mebla i dopasowanie go do swojej przestrzeni jest bardzo łatwe.

 

proj. Simplika

proj. Simplika

 

W ofercie firmy jest też duży wybór tkanin tapicerskich, które są miłe w dotyku i odporne na zabrudzenia, mają również szeroką gamę kolorystyczną. Każdemu wedle potrzeb. Jeśli jednak i ta zróżnicowana oferta nie zaspokaja ich wszystkich, Inspirium daje możliwość wyprodukowania mebla na indywidualne zamówienie, bazującego na modelu z regularnej kolekcji. Bowiem tworzenie indywidualnych stref komfortu jest zakodowane w DNA firmy.

 

Polskie meble marki Inspirium możesz kupić i zobaczyć w naszych showroomach. Kliknij tutaj, żeby sprawdzić nasze adresy >> 

 

Sofa Lizert marki Inspirium w mieszkaniu na wynajem (proj. Dmowska Design)

Sofa Lizert marki Inspirium w mieszkaniu na wynajem (proj. Dmowska Design)

Wybrane meble polskiej marki Inspirium, które możesz kupić i zobaczyć w naszych showroomach

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków