Choć nikt z nas nie był przygotowany na kryzys wywołany epidemią koronawirusa, wszyscy z dnia na dzień musieliśmy dostosować nasze funkcjonowanie do nowej sytuacji. W tym trudnym czasie bardzo ważna jest współpraca, wzajemne zaufanie i wsparcie partnerów biznesowych w codziennych działaniach. Z dzisiejszego wpisu dowiecie się, jak funkcjonują nasze showroomy podczas pandemii.

 

Funkcjonowanie salonów Internity Home w okresie pandemii

Showroomy z Grupy Internity Home szybko wyszły naprzeciw nowej sytuacji wywołanej pandemią. Obecnie salony Internity Home pozostają otwarte jedynie dla wcześniej umawianych spotkań. W zależności od punktu, jednocześnie może się odbywać z góry określona liczba spotkań. 

Niezmiennie nasi doradcy są do Państwa dyspozycji pod telefonem, mailem i komunikatorami internetowymi np. WhatsApp. Dedykowany adres e-mail to: kontakt@internity.pl. Numery telefonu: 22 639 84 91 / 507 173 095.

 

Dodatkowo, wychodząc Państwu naprzeciw z pomocą przy kontakcie z nami, istnieje możliwość umówienia video rozmowy, podczas której możemy zaprezentować on – line próbki produktów, jak i same produkty. 

 

Zaufanie podstawą współpracy

W tej trudnej sytuacji, zaufanie jakim architekt obdarza daną firmę nabiera szczególnego znaczenia. Nasze ponad 25 – letnie doświadczenie i relacje, jakie zbudowaliśmy w tym czasie, przekładają się na prężne działanie nawet w dobie kryzysu. 

 

 

Stany magazynowe Internity Home

Dzięki obecności szerokiej gamy asortymentu na stanach magazynowych Internity Home, wiele produktów z naszej oferty nadal jest dostępnych od ręki. Dla współpracujących z nami architektów jest to jedno z kolejnych udogodnień, które proponujemy w tej wyjątkowej dla każdego sytuacji. 

Sprawdź więcej produktów dostępnych od ręki >>Zapytaj naszego specjalistę >>

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Maksymilian Płusa

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków