internity home

OD.NOWA wnętrza z Internity Home + Quiz: W jakim stylu urządzić mieszkanie?

Coraz bardziej zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie urządzenie mieszkania. To przecież tu spędzamy najwięcej czasu, a z drugiej strony dom jest naszą wizytówką. Jednakże nie o sam efekt wizualny i nasze samopoczucie chodzi. Nasze cztery kąty powinny być urządzone tak, aby służyły nam przez długie lata, bez konieczności przeprowadzania gruntownych zmian. To podejście idealnie wpisuje się w zdroworozsądkowe myślenie w kategoriach ekologicznych. Z tych wszystkich względów istotne jest, aby każdy krok aranżacji wnętrza był bardzo przemyślany.

 

Krok pierwszy – odnalezienie swojego stylu

Aby stworzyć wnętrze OD.NOWA lub OD.NOWić je, na samym początku należy określić swój styl, czyli kierunek, w którym powinniśmy podążać. Jest on uzależniony od naszego stylu życia, temperamentu, osobowości, gustu, poczucia estetyki i wielu innych. 

 

Quiz: W jakim stylu urządzić mieszkanie?
Quiz: W jakim stylu urządzić mieszkanie?

Krok drugi – wyposażenie wnętrza

Gdy już wiemy, jak powinny wyglądać nasze cztery kąty, możemy zabrać się za urządzanie. W tym celu najlepiej wybrać się do salonu, w którym nie tylko czeka nas specjalistyczna opieka na każdym etapie urządzania domu, np. projektantów wnętrz, doradców handlowych czy architektów, ale też takiego, gdzie w jednym miejscu znajdziemy wszystkie artykuły do wyposażenia domu – od wykończenia ścian i podłóg, przez meble i sanitariaty, aż po dekoracje. To stanowi ogromne ułatwienie. Nie dość, że nie musimy jeździć z jednego miejsca w drugie, to jeszcze nad całym projektem czuwa jedna osoba, która ma szansę poznać nasze upodobania i dzięki temu pomoże nam stworzyć wnętrze spójne w każdym calu i przede wszystkim z nami.

 

Internity Home - jedno miejsce, wiele możliwości
Internity Home – jedno miejsce, wiele możliwości

Zmieniamy teorię w czyn

Choć wszystko pięknie wygląda w teorii, w praktyce budowa domu, a nawet jego remont, zamiast być przyjemnością, często okazuje się być złem koniecznym. Mówi się nawet o tym, że te czynności stanowią jeden z największych egzaminów wśród młodych małżeństw.

My jednak mamy zupełnie inną wizję i co za tym idzie – misję. Internity Home to nie tylko serwis przepełniony inspiracjami i poradami dotyczącymi aranżacji wnętrza. Internity Home to również sieć salonów, w których kompleksowo urządzimy dom, otrzymując tylko jedną osobę do kontaktu na każdym etapie tworzenia z małych – wielkich rzeczy.

 

Stwórz wnętrze marzeń z Internity Home
Stwórz wnętrze marzeń z Internity Home
Internity Home Warszawa Internity Home Łódź Prodesigne Kraków

 

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków