Oświetlenie SternLight – wietrzenie magazynu | Wyprzedaż nawet do -40%

Polska marka SternLight skierowana jest do osób ceniących minimalistyczne formy oraz wnętrza, w których główną rolę gra światło. Myślą przewodnią jej twórców, było wprowadzenie na rynek maksymalnie uniwersalnego produktu, z łatwością dopasowującego się do każdego wnętrza oraz potrzeb jego użytkowników. Rezultatem tych dążeń są minimalistyczne oprawy oświetleniowe, tworzone z pasją do szczegółów oraz charakteryzujące się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Od teraz do wyczerpania zapasów, wybrane oprawy marki SternLight można kupić z rabatem do -40%.

black friday sternlight

Flagowe modele marki SternLight z rabatem

Wśród modeli wyprzedażowych znajdują się bestsellerowe artykuły polskiej marki SternLight, w tym oprawy natynkowe czy system magnetyczny ARCHLINES. Wyprzedaż stanowi niepowtarzalną okazję do wyposażenia swojego wnętrza w niezbędne oświetlenie techniczne i to w wyjątkowej cenie. Szczegóły promocji oraz lista opraw dostępna jest u specjalistów branży oświetlenia Internity Home. 

Na wagę złota

Promocja wyprzedażowa obejmuje, także limitowane serie kultowych opraw w złotym wykończeniu. Model Tube czy IO z podwyższonym stopniem szczelności, świetnie wpiszą się w minimalistyczne wnętrza, w których występują złote detale.

MODEL IO

black friday sternlight

MODEL SPOT

black friday sternlight

MODEL TUBE

black friday sternlight

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków