Niezwykłe lampy do ogrodu lub na taras od producenta Karman

Oświetelnie budujące nastrój 

Oświetlenie tarasu powinno budować nastrój sprzyjający odpoczynkowi, a jednocześnie być funkcjonalne i oczywiście spełniające wymogi oświetlenia zewnętrznego. Dzięki niemu możemy dodać charakteru przydomowej przestrzeni, która stanie się miejscem relaksu na świeżym powietrzu. 

DON’T TOUCH: HP153 AB EXT

DON’T TOUCH: HP153 AB EXT

Efektowne oświetlenie tarasu

By zbudować atmosferę sprzyjającą relaksowi, oświetlenie tarasu nie powinno dawać zbyt intensywnego światła. Oprócz lamp stojących, kinkietów i plafonów warto zamontować  podświetlenie podestu oraz schodów, dzięki czemu oznaczymy granicę tarasu i różnice poziomów. Uchroni nas to przed upadkiem i ułatwi poruszanie się. Najczęściej w tym celu montuje się  oprawy wbudowywane w podłogę, ale można także wykorzystać pojedyncze diody lub listwy LED.

Lampa Karman Tobia dostępna w Internity Home i Prodesigne

Lampa Karman Tobia dostępna w Internity Home i Prodesigne

Spektakularny efekt dzięki lampom Karman

Jeśli macie poczucie humoru, lubicie zabawę desingiem to koniecznie powinniście sięgnąć po produkty z wyższej półki, które ujmują swoim wzornictwem. Oświetlenie Karman jest niepowtarzalne i na pewno osiągniecie efekt zaczarowanego ogrodu

 

KILKA POMYSŁÓW NA OŚWIETLENIE BALKONU

 

W czym tkwi niezwykłość lamp Karman

Odrobina magii oraz funkcjonalność jaką może wnieść odpowiednie oświetlenie do każdego pomieszczenia – oto filozofia jaka stoi za firmą produkującą lampy Karman. Włoska fabryka lamp założona w 2005 roku w Fossombrone, jest znana na całym świecie, zaskakują swoim wzornictwem i same w sobie stanowią małe dzieła sztuki wyposażenia wnętrz.

GONZAGA

GONZAGA

Lampa w kształcie ryby, sowy lub jelenia, lampy przypominające księżyc lub lampy przypominające kamienie – oto lampy Karman w pełnej krasie, czyli fantazja projektantów, która nie zna granic.

Lampy Karman dostępne w Internity Home

Lampy Karman dostępne w Internity Home

Filozofia Kaman

Lampy tej firmy to prawdziwa filozoficzno-estetyczna podróż dla wszystkich, którzy podejmą wyzwanie tej marki, aby docenić przedmioty niebanalne. Lampy same w sobiesą nie tylko źródłem światła, ale elementem dominującym we wnętrzu.  Dekoracja wnętrza, która zwraca na siebie uwagę. Niezwykłe projekty, szlachetność materiałów i staranność wykonania lamp Karman powodują, że są to produkty wyjątkowe.  Doceniane przez koneserów wzornictwa na całym świecie.

OTTAVO

OTTAVO