Przyjdź do Internity Home Katowice

Salon z wyposażeniem wnętrz w Katowicach stworzyliśmy dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wzornictwo, chcą zaoszczędzić czas, mieć 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz skorzystać z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów.

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania.

 

Jesteśmy do Waszej dyspozycji po wcześniejszym umówieniu spotkania. 

 

Dlaczego powinieneś zdecydować się na współpracę z naszym salonem?

O bogactwie naszej oferty stanowi ponad 400 światowych marek z dziedziny designu. Showroom posiada dużą ekspozycję produktów.

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach? 

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Porcelanosa, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano oraz armatury Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht, Radomonte, Geda, Hushlab,Graf i wiele innych.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Vibia, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od Włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Kartell, jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

Marki własne: Hushlab, Sternlight, Charme Parquet, Soloss, Ricordena, IH Selection, Selestio, Mooqo.

 

 

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty.

 Porcelanowa 23

40-246 Katowice

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu umówienia spotkania.  

mail: katowice@internity.pl

 

WIKTOR SUMARA 

tel: +48 797 583 784 

mail: wsumara@internity.pl

MONIKA GROSS

tel: +48 797 583 868

mail: mgross@internity.pl

AGNIESZKA DYMARSKA-ZIMOLĄG

tel: +48 507 229 702

mail: adymarska@internity.pl