SALON Z WYPOSAŻENIEM WNĘTRZ INTERNITY HOME KATOWICE

Nowy salon otwarcie już w czerwcu 2021 roku ul. Porcelanowa 23,

40-246 Katowice

Obecnie na terenie województwa śląskiego, małopolskiego do Waszej dyspozycji, dostępny jest Opiekun Architekta. Wykwalifikowany specjalista z dziedziny wyposażania wnętrz. Wszelkie zapytania o materiały, katalogi oraz pomoc przy składaniu zamówienia bardzo prosimy kierować do:

 

 

WIKTOR SUMARA 

tel: +48 797 583 784 

mail: wsumara@internity.pl

MONIKA GROSS

tel: +48 797 583 888

mail: mgross@internity.pl

 

W jednym miejscu urządzisz cały dom, otrzymasz fachową pomoc na każdym etapie projektowania i urządzania.

Jakie produkty znajdziesz w naszej ofercie? 

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Porcelanosa, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano oraz armatury Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht i wiele innych.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Vibia, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od Włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Kartell, jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

Marki własne: Hushlab, Sternlight, Charme Parquet, Soloss, Ricordena, IH Selection, Selestio, Mooqo.

Odwiedź nasz salon również wirtualnie!