0%

Wybierz zestaw kolorystyczny, który najpełniej odzwierciedla Twoją osobowość:

Co najchętniej robisz w wolnej chwili?

Którą lampę widzisz w swoim salonie?

Zdefiniuj siebie jednym słowem:

Na której sofie najchętniej spędzisz relaksujący wieczór?

Wybierz cytat, który najlepiej ukazuje Twoje podejście do życia:

Quiz: Sprawdź w jakim stylu urządzić mieszkanie
Internity Home

Twój wynik to styl industrialny, który charakteryzuje się wielowymiarowością - z jednej strony jest pozbawiony zbędnych dekoracji, z drugiej - wyposażony w ciekawe meble (często z odzysku) i dużą ilość designerskich lamp. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to styl skandynawski, który charakteryzuje przede wszystkim nieprzesadny minimalizm oraz poszanowanie ekologicznych i funkcjonalnych rozwiązań. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to styl eklektyczny, który charakteryzuje prawdziwa mieszanka kierunków występujących w sztuce i kulturze. Pomimo pozornego chaosu panującego w mieszkaniu, tak naprawdę wszystkie elementy mają wspólny mianownik. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to styl minimalistyczny, który wyraża się przede wszystkim w prostocie i czystości formy. Urządzając mieszkanie - postaw na jakość, a nie ilość. Wybieraj gładkie powierzchnie i wystrzegaj się dużej ilości dekoracji, które mogłyby niepotrzebnie zagracić Twoje cztery kąty. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to styl art deco, który zwiastuje prawdziwy powrót do przeszłości w wielkim stylu i śmiałe spoglądanie w przyszłość w poszukiwaniu funkcjonalnych rozwiązań. Przeczytaj więcej o swoim stylu.
Internity Home

Twój wynik to styl eko, zatem Twoje mieszkanie powinno odzwierciedlać zamiłowanie do naturalnych rozwiązań oraz dbałość o środowisko naturalne. Podczas aranżacji sięgaj po produkty pochodzące prosto z natury. Przeczytaj więcej o swoim stylu.

Share your Results:

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →