wzorcownia Internity Home

Profesjonalny zespół specjalistów z dziedziny wyposażenia wnętrz Internity Home zaprasza do podjęcia współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz biura projektowe.

Oferujemy korzystne warunki  i niezrównane korzyści dla Państwa, jak i dla Waszych Klientów. 

Decydując się na współpracę z Internity Home zyskujecie oszczędność czasu, 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz możliwość skorzystania z wiedzy specjalistów.

Do Waszej dyspozycji są sale, katalogi, ekspozycja oraz pomoc wykwalifikowanego zespołu z każdej dziedziny. 

Internity Home to idealne miejsca do pracy, gdzie przy dobrej kawie twórcze i kreatywne spotkania z Twoimi Klientami będą samą przyjemnością.

JEŚLI MASZ PYTANIA ZADZWOŃ, POZNAJMY SIĘ, PRZEDSTAWIMY WARUNKI WSPÓŁPRACY: 

  Anna Walkowiak

+48 516 532 236

 

W nowym Atelier Internity Home jest dostępna również wzorcownia skrojona na miarę potrzeb architektów i projektantów wnętrz z dedykowaną biblioteką materiałową oraz stanowiskami do tworzenia spersonalizowanych moodboardów

Atelier Internity Home
Atelier Internity Home
Atelier Internity Home
wzorcownia Internity Home
Biblioteka materiałowa Internity Home

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach? 

Płytki największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Mutina, Ornamenta, Wow Designe, 41zero42, Cifre i wiele innych. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt wielkoformatowych. Wiele z nich dostępnych jest od ręki. Najwyższej jakości ceramika i armatura sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Radomonte, Geda, Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano, Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie oferujemy w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Magis, Pedrali, PUNT, Bolia jak również z polskich fabryk Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

Posiadamy w naszej ofercie również marki własne: Hushlab, Sternlight, IH Selection, Soloss, Ricordena, Mooqo, Charme Parquet. 

 

 

Skontaktuj się z nami!

Razem możemy stworzyć wspaniałe projekty.

 

Do Waszej dyspozycji są nasi specjaliści:

PŁYTKI, SANITARKA
OGRZEWANIE
TAPETY 
MEBLE
OŚWIETLENIE 
PODŁOGI DREWNIANE 

 

MODELE 3D 

 

 

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz?

Daj się poznać

Podziel się swoimi realizacjami!

Zamieścimy na portalach: Facebook, Instagram, Twitter

Prześlij realizację na adres:

ih@internity.pl