Profesjonalny zespół specjalistów z dziedziny wyposażenia wnętrz Internity Home zaprasza do podjęcia współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz biura projektowe.

Oferujemy korzystne warunki  i niezrównane korzyści dla Państwa, jak i dla Waszych Klientów. 

Decydując się na współpracę z Internity Home zyskujesz oszczędność czasu, 100% gwarancję realizacji zamówienia i transportu w terminie oraz możliwość skorzystania z wiedzy wykwalifikowanych specjalistów.

Do Waszej dyspozycji są sale, katalogi, ekspozycja oraz pomoc wykwalifikowanego zespołu z każdej dziedziny. 

Internity Home to idealne miejsca do pracy, gdzie przy dobrej kawie twórcze i kreatywne spotkania z Twoimi Klientami będą samą przyjemnością.

JEŚLI MASZ PYTANIA ZADZWOŃ, POZNAJMY SIĘ, PRZEDSTAWIMY WARUNKI WSPÓŁPRACY: 

  Anna Walkowiak

+48 516 532 236

 

 

Jakie produkty znajdziesz w naszych salonach? 

Płytki dostępne od ręki od największych światowych producentów: Marazzi, Lea Ceramiche, Porcelanosa, Mutina, 41zero42, Ornamenta, Wow Designe. Możemy śmiało powiedzieć, iż mamy największy wybór płyt w rozmiarze XXL. Najwyższej jakości ceramika i armatura sanitarna do nowoczesnych i klasycznych wnętrz: Radomonte, Geda, Duravit, Villeroy & Boch, Cielo, Catalano, Axor, Gessi, Steinberg, Dornbracht i wiele innych.

Dobry projekt wnętrza nie może obyć się bez oświetlenia. Czołowe marki jakie znajdziesz w naszej ofercie to: Flos, Louis Poulsen, Brokis, Marset, Vibia, Nemo, Luce Plan i inne. 

Meble jakie znajdziesz w naszych salonach to przede wszystkim eleganckie sofy i narożniki od włoskich producentów: Nicoline, Pianca, Campeggi, Magis, PUNT,  jak również polskich  Sits, Nobonobo. Stoły i krzesła są niezbędne do stworzenia jadalni i wyposażenia kuchni. Wśród flagowych marek mamy do zaoferowanie Fameg, Ton, Miloni, Paged.

Posiadamy w naszej ofercie również marki własne: Hushlab, Sternlight, IH Selection, Soloss, Ricordena, Mooqo, Charme Parquet. 

 

Zaufaj nam, jesteśmy specjalistami w wyposażeniu wnętrz

Jesteś architektem lub projektantem wnętrz?

Projektujesz budynki, wnętrza, ogrody, małą architekturę?

Interesujesz się homestagingiem, wykańczaniem lub wystrojem wnętrz?

 

Daj się poznać

Podziel się swoimi realizacjami!

Zamieścimy na portalach: Facebook, Instagram, Twitter

Prześlij realizację na adres:

ih@internity.pl

W celu otrzymania informacji dotyczącej naszej oferty specjalnej oraz  dostępu do brył 3D prześlij nam zapytanie na adres: awalkowiak@internity.pl

 

 

Realizacje architektów

 

Docieraj do potencjalnych klientów!

Współpracuj z profesjonalnymi salonami z wyposażeniem wnętrz najwyższej jakości! 

Dla Waszej wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy również miejsce, w którym możecie indywidualnie spotkać się z klientem.

Dzwońcie i zarezerwujcie już teraz! Aleksandra Modzelewska-Słowińska tel.: +48 513 106 760