NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE | IH - Internity Home
SB dizajn - vol2

NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE

Przedmioty unikatowe, projektowane na zamówienie, wykonywane ręcznie, najlepiej w Polsce i w krótkich seriach wkraczają w nasze życie. Gdzie ich szukać? Silesia Bazaar Dizajn to idealne miejsce.
Zaczynamy cenić dobry design, który jest wyważonym połączeniem funkcjonalności i estetyki, czasami lekko szalony, ale często ponadczasowy. Wraz ze wzrostem liczby entuzjastów niezależnego designu, wzrasta także liczba jego twórców. Niestety wciąż nie tak łatwo do nich dotrzeć. Rolę łącznika pomiędzy tworzącymi a kupującymi spełniają targi niezależnego designu, takie jak Silesia Bazaar Dizajn.

Targi odbędą się po raz szósty na Górnym Śląsku, zrzeszając młodych projektantów i designerów z całej Polski. Od 2016 r. targi organizuje Fundacja „Colors of Silesia”, która za główne cele stawia sobie wspieranie niezależnych projektantów i działanie na rzecz ich rozwoju zawodowego. Miejscem wydarzenia będzie Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, które stało się nową ikoną architektoniczną Górnego Śląska. Podczas targów będą także zorganizowane panele dyskusyjne poświęcone designowi oraz warsztaty kreatywne dla dzieci.
Spotkajmy się!

Silesia Bazaar Dizajn, 18 września
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Al. Korfantego, Katowice

SB dizajn - vol2