9. ARENA DESIGN W POZNANIU | IH - Internity Home
facebook_timeline

9. ARENA DESIGN W POZNANIU

 


14-17 marca 2017 | Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań


Poznań już po raz dziewiąty stanie się areną prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. Ekspozycja arena DESIGN tradycyjnie dzieli się na trzy strefy. Filarem imprezy jest konkurs TOP DESIGN award promujący produkty wyróżniające się pod względem wzornictwa, funkcjonalnych rozwiązań i jakości wykonania. Wystawa finalistów konkursu TOP jest najważniejszym punktem targów i prestiżowym wyróżnieniem.

Strefa FORUM daje możliwość uczestniczenia w rozmowach z gwiazdami światowego designu. Rozmowy te są poświęcone problemom, możliwościom i najnowszym trendom we współczesnym wzornictwie. Strefa EDUKACJA, skierowana do studentów szkół wyższych o profilach artystycznym i technicznym, otwiera rynek na najświeższe pomysły i pozwala zaistnieć najbardziej kreatywnym młodym projektantom.

Arena DESIGN odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 14-17 marca. Wydarzeniu będą towarzyszyć targi HOME DECOR i MEBLE POLSKA.

 


„Cieszymy się, że w Polsce rośnie zapotrzebowanie na dobrze zaprojektowane produkty. Coraz częściej klienci wybierają te o ciekawej formie, które jednocześnie wyróżniają się funkcjonalnością i jakością zastosowanych materiałów. Producenci zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów i dostosowują swoją ofertę do potrzeb rynkowych” – mówi Małgorzata Czubak, dyrektor arena DESIGN.