CAVA – kultowe miejsce

CAVA – kultowe miejsce

CAVĘ stworzył rodowity Polak z misją serwowania najlepszej, autorskiej mieszanki Blend of Pleasure, której kompozycja to 100% Arabic najrzadszej odmiany Bourbon, zawsze świeżo palonych. Mieszanka, przygotowana wyłącznie dla kawiarni CAVA, została opracowana przez światowej klasy cup-testera Toma Altofa.

Jak podkreśla szef baristów: Po prostu żyjemy najlepszą kawą. U nas możesz wypić filiżankę wybitnej odmiany Jamajca Blue Mountain lub posmakować delikatności najbardziej cenionego indonezyjskiego gatunku Kopi Luwak – co roku zaledwie 500 kg tej kawy wypełnia filiżanki największych smakoszy.

CAVA na rogu Nowy Świat i Foksal to miejsce spotkań przyjaciół w modnej części Warszawy, która niezależnie od pory roku zawsze tętni życiem. Każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz ciekawego i zdrowego menu obfitującego w sałaty, tarty i koktajle, bogatej karty win i oczywiście najlepszej kawy, możemy obejrzeć galerię zdjęć czy malarstwa. Dodatkowo wystrój wnętrz, który został niedawno zmieniony, stwarza bardzo przytulny i nowoczesny klimat, który kreuje również profesjonalny serwis kelnerski oraz bariści.

CAVA w rankingach najlepszych miejsc, które serwują kawę, zajmuje pierwsze miejsca. Takiej kawy nie można znaleźć w zwykłej sieciowej kawiarni. Aromat i smak czuć już zanurzając usta w pierwszej filiżance – to sprawia, że do CAVY wraca się po jeszcze więcej… – zapewnia Tomasz Nowicki, właściciel.

 

CAVA – kultowe miejsce
CAVA – kultowe miejsce