100 metrowe mieszkanie pełne uroku i szlachetnych materiałów | Proj: Golden Room Agata Oparcik

Elegancja i ponadczasowość

Projekt mieszkania 100 metrowego, które dziś chcemy Wam zaprezentować to kwintesencja elegancji i dobrego smaku. Przestrzeń zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Dobór materiałów został również przeprowadzony z niezwykłą uważnością i starannością. 
Apartament został zaprojektowany w stylu klasycznym lecz można w nim również poczuć nowojorskie klimaty. Przestronne, pełne światła wnętrze. Wrażenie rozświetlenia i przestronności potęguje naturalny kolor dominujący na ścianach. Projekt wnętrza wykonała pracownia Golden Room Agata Oparcik.
 
 
Wnętrze powstało dla młodej pary, która zawsze ma dużo gości. Głównym motywem przewodnim projektu jest drewno i naturalne materiały. Wnętrze funkcjonalne, zaprojektowane w przemyślany i funkcjonalny sposób. 
 

Jasna kuchnia, której blasku dodaje naturalny marmur z szarym żyłkowaniem. Po środku znajduję się funkcjonalna wyspa, która również wykonana jest z marmurowych płyt wielkoformatowych. Oddziela strefę kuchenną od jadalnianej. 

Golden Room Agata Oparcik | Kuchnia z wyspą z płyt wielkoformatowych
Golden Room Agata Oparcik | Kuchnia z wyspą z płyt wielkoformatowych

Podłoga drewniana wysokiej jakości ułożona w klasyczny deseń jodełki znakomicie współgra z marmurem, drewnem oraz czarującą granatową szafką w stylu Art Deco. Całe wnętrze ozdobione złotymi lecz bardzo subtelnymi lampami zwieszanymi. Oczywiście w nowoczesnym dobrze oświetlonym wnętrzu nie mogło zabraknąć również oświetlenia technicznego, które podkreśla jakość mieszania. 

Ciekawym rozwiązaniem jest wykorzystanie przestrzeni pod schodami. Znajduję się tam dodatkowy schowek na różne rzeczy, które nie będą w przyszłości psuć wizualnego wrażenia. 

Proj: Golden Room Agata Oparcik
Proj: Golden Room Agata Oparcik

Przestronnym mieszkaniu znajduję się duży rodzinny stół, przy którym zmieszczą się wszyscy domownicy i goście. Delikatne welurowe krzesła na złotych nóżkach dodają nowojorskiego uroku. 

Łazienka spójna z resztą mieszkania. Na podłodze wykorzystano te same płytki co w przedpokoju. W niej również znajdują się drewniane elementy, takie jak szafki. Prysznic z odpływem liniowym, w którym zamontowano bardzo delikatne szklane ściany prysznicowe. Całości smaczku dodaję czarna, charakterna armatura. 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków