100 metrowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Proj: Moovin Group | IH - Internity Home

100 metrowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Proj: Moovin Group

Apartament z widokiem na Warszawę

Jak wygląda nieruchomość, która posiada cechy apartamentu premium oraz mieszkanie już zaprojektowane i wykończone pod klucz może sprostać naszym oczekiwaniom? Zapraszamy Was do wnętrza ponad 100 m²  apartamentu przy ulicy Kłopot w Warszawie.

Projekt kuchni Moovin Group
Projekt kuchni Moovin Group

Nieruchomość o powierzchni 100 m² zawiera trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię otwartą na strefę dzienną liczącą 40 m², loggię oraz duży ogród zimowy o powierzchni 18 m². Projekt mieszkania był w pewnym sensie wyzwaniem dla architektki, ponieważ tak duży metraż wymagał przemyślanych rozwiązań np. dotyczących rozplanowania poszczególnych pomieszczeń.

 

Jakość w każdym wykończeniu

 

Mieszkanie przy ulicy Kłopot w Warszawie zostało zaprojektowane w standardzie premium dla miłośników nowoczesnych wnętrz i designu. Oznacza to, że na etapie wykańczania apartamentu użyto najwyższej jakości materiałów zarówno tych służących do wyposażenia wnętrza, jak również wykończeniowych m.in. na podłogi, ściany, etc.

 

Projekt kuchni Moovin Group
Projekt kuchni Moovin Group

Kolorystyka i oświetlenie apartamentu

 

Mieszkanie zostało zaprojektowane w kolorystyce bieli i delikatnej szarości przełamanej niekiedy mocniejszymi akcentami. Kontrastem dla obranych kolorów miała być drewniana, dębowa podłoga położona w każdym z pokoi. Łazienki utrzymano w podobnym tonie, ale w towarzystwie płytek gresowych. Te same zostały położone w strefie komunikacyjnej. Dopełnieniem w tej realizacji jest oświetlenie, które odgrywa szczególną rolę.

Przedpokój apartamentu w Warszawie Moovin Group
Przedpokój apartamentu w Warszawie Moovin Group

Apartament w Śródmieściu

 

Dużym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się on na zbiegu trzech dzielnic: Śródmieście, Żoliborz i Wola. Osoba, która zamieszka w tym apartamencie, będzie miała zapewnioną łatwą komunikację z centrum, ale także widok na Warszawę z dziesiątego piętra budynku, na którym mieści się nieruchomość.

Apartament może okazać się trafionym wyborem dla osób poszukujących mieszkania z dużym metrażem, do którego mogą wprowadzić się od zaraz, ponieważ jest ono w całości wykończone pod klucz. Co więcej, miłośnicy designu i eleganckich wnętrz mogą sprawdzić, czy ta propozycja będzie odpowiadała ich oczekiwaniom, gdyż mieszkanie można obejrzeć po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.

 

Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group

 

_________

 

Firma MOOVIN GROUP została założona w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wyselekcjonowanym doborze mieszkań na sprzedaż, które wykańcza w standardzie premium, w trosce o najwyższą jakość materiałów. Zespół liczy dziewięć osób, w tym dział architektów wnętrz. Do tej pory portfel transakcyjny marki liczył ponad 200 inwestycji mieszkaniowych.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków