100 metrowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Proj: Moovin Group | IH - Internity Home

100 metrowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy | Proj: Moovin Group

Apartament z widokiem na Warszawę

Jak wygląda nieruchomość, która posiada cechy apartamentu premium oraz mieszkanie już zaprojektowane i wykończone pod klucz może sprostać naszym oczekiwaniom? Zapraszamy Was na rozmowę z architekt Anną Milczarek z  MOOVIN GROUP, która zaprojektowała ponad 100 m²  apartamentu przy ulicy Kłopot w Warszawie.

Projekt kuchni Moovin Group
Projekt kuchni Moovin Group

Nieruchomość o powierzchni 100 m² zawiera trzy sypialnie, dwie łazienki, kuchnię otwartą na strefę dzienną liczącą 40 m², loggię oraz duży ogród zimowy o powierzchni 18 m². Projekt mieszkania był w pewnym sensie wyzwaniem dla architektki, ponieważ tak duży metraż wymagał przemyślanych rozwiązań np. dotyczących rozplanowania poszczególnych pomieszczeń.

 

Jakość w każdym wykończeniu

 

Mieszkanie przy ulicy Kłopot w Warszawie zostało zaprojektowane w standardzie premium dla miłośników nowoczesnych wnętrz i designu. Oznacza to, że na etapie wykańczania apartamentu użyto najwyższej jakości materiałów zarówno tych służących do wyposażenia wnętrza, jak również wykończeniowych m.in. na podłogi, ściany, etc.

Mieszkanie zaprojektowałam zgodnie z obowiązującymi trendami. Zależało mi na nowoczesnym designie widocznym w zestawieniach kolorystycznych, indywidualnie zaprojektowanych meblach czy wyselekcjonowanej armaturze łazienkowej” – zdradza architektka Anna Milczarek z MOOVIN GROUP.

Projekt kuchni Moovin Group
Projekt kuchni Moovin Group

Kolorystyka i oświetlenie apartamentu

 

Mieszkanie zostało zaprojektowane w kolorystyce bieli i delikatnej szarości przełamanej niekiedy mocniejszymi akcentami. Kontrastem dla obranych kolorów miała być drewniana, dębowa podłoga położona w każdym z pokoi. Łazienki utrzymano w podobnym tonie, ale w towarzystwie płytek gresowych. Te same zostały położone w strefie komunikacyjnej. Dopełnieniem w tej realizacji jest oświetlenie, które odgrywa szczególną rolę.

 

Oświetlenie jest ważnym elementem wykończenia wnętrza. Nie tylko ze względu na główne funkcje, ale także na element dekoracyjny, a wręcz spajający całą aranżację. Wnętrze tego apartamentu miało oddawać elegancję i nowoczesność, dlatego lampy oraz oprawy oświetleniowe musiały być wyjątkowe. Postawiłam więc na złoty akcent w każdym pomieszczeniu” – zdradza architektka Anna Milczarek.

Przedpokój apartamentu w Warszawie Moovin Group
Przedpokój apartamentu w Warszawie Moovin Group

Apartament w Śródmieściu

 

Dużym atutem tego mieszkania jest jego lokalizacja. Znajduje się on na zbiegu trzech dzielnic: Śródmieście, Żoliborz i Wola. Osoba, która zamieszka w tym apartamencie, będzie miała zapewnioną łatwą komunikację z centrum, ale także widok na Warszawę z dziesiątego piętra budynku, na którym mieści się nieruchomość. „Dobrym pomysłem jest zaaranżowanie ogrodu zimowego pod swoje preferencje, dlatego tutaj nie proponowałam żadnych rozwiązań. Wierzę, że będzie to wyjątkowe i spersonalizowane miejsce domowników” – powiedziała architektka Anna Milczarek.

 

Apartament może okazać się trafionym wyborem dla osób poszukujących mieszkania z dużym metrażem, do którego mogą wprowadzić się od zaraz, ponieważ jest ono w całości wykończone pod klucz. Co więcej, miłośnicy designu i eleganckich wnętrz mogą sprawdzić, czy ta propozycja będzie odpowiadała ich oczekiwaniom, gdyż mieszkanie można obejrzeć po wcześniejszej konsultacji telefonicznej.

 

Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group
Szara łazienka projekt apartamentu w Warszawie Moovin Group

 

_________

 

Firma MOOVIN GROUP została założona w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wyselekcjonowanym doborze mieszkań na sprzedaż, które wykańcza w standardzie premium, w trosce o najwyższą jakość materiałów. Zespół liczy dziewięć osób, w tym dział architektów wnętrz. Do tej pory portfel transakcyjny marki liczył ponad 200 inwestycji mieszkaniowych.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agata Pietrzak

Specjalista // Meble
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków