12 metrowa kuchnia w wakacyjnym klimacie | Proj: Kwkoncept | IH - Internity Home

12 metrowa kuchnia w wakacyjnym klimacie | Proj: Kwkoncept

 

Piasek, słońce, zieleń, beztroska. Klimat wakacji chcielibyśmy czuć przez cały rok. Co zrobić, by w naszym domu zagościło lato? Do biura projektowego Kwkoncept zgłosiło się młode małżeństwo po projekt kuchni o pow. 12m2. Głównym założeniem projektowym było stworzenie jasnej kuchni w klimatach boho. Niecodzienne połączenie kolorystyki  bieli, zieleni oraz miedzi wprowadza nas w wakacyjne klimaty. Całość została uzupełniona elementami drewnianymi oraz ratanowymi. W zaprojektowanej kuchni zastosowaliśmy proste lakierowane fronty, które stanowią tło dla pięknego spieku. Widoczne żyłki w odcieniach złota, miedzi dodają wnętrzu charakteru. W projektowanej kuchni zaplanowano wyspę z miejscami do siedzenia. Nad wyspą wisi modernistyczna lampa. Wspomniany wcześniej miedziany kolor zastosowano w wyposażeniu kuchni tj. zlew podwieszany, bateria, okap.

Proj: Kwkoncept

LATO WE WNĘTRZACH

Kuchnia w letnim wydaniu powinna być jasna, przytulna i przestronna. W celu zapewnienia maksymalnej ilości światła dziennego najlepszym rozwiązaniem jest umieszczenie dużego okna – najlepiej na całą ścianę z drzwiami balkonowymi prowadzącymi na taras lub do ogrodu, dzięki czemu zapewnimy sobie dodatkowo poczucie bliskości natury.

Proj: Kwkoncept

JASNOŚĆ W KUCHNI

W tak pięknie urządzonej kuchni: jasnej, modnej, pełnej naturalnego światła i przynoszących ukojenie kolorów, nie tylko spożywanie, ale i przygotowywanie posiłków to prawdziwa przyjemność.  Pozostaje tylko w pełni korzystać z jego uroków. Być może zdarzy się nawet, że na kolejnym urlopie właściciele zatęsknią za wakacyjną kuchnią…

Na blat kuchenny, wyspę oraz na ścianę zastosowano biało-złotą płytę wielkoformatową (spiek) marki IH SELECTION A654549.

===============================================================

KWKONCEPT to pracownia architektoniczna, która powstała z pasji do tworzenia wnętrz. Projektowanie wnętrz to w głównej mierze pasja, a umiejętności z nią związane nieprzerwanie doskonalimy. Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem. Wnętrza, które tworzy pracownia są połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania oraz wysokiej jakości. Projekty są ściśle dopasowane do potrzeb, wymagań i możliwości finansowych zleceniodawcy.

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków