120 metrowe mieszkanie po metamorfozie | Proj: Nasciturus Design | IH - Internity Home

120 metrowe mieszkanie po metamorfozie | Proj: Nasciturus Design

120 metrowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Ursynowie domagało się gruntownych zmian. Wnętrze potrzebowało nadania zdecydowanego kierunku, stylu, charakteru, aby tworzyło wyjątkową oazę dla rodziców z trójką córek oraz z małym pieskiem. Wyzwania projektowego podjęli się architekci z warszawskiej pracowni Nasciturus Design.

Zdjęcia mieszkania przed metamorfozą.

 

Doświetlenie mieszkania

Do mieszkania należało wpuścić jak najwięcej naturalnego światła, jak również rozświetlić ciemny przedpokój. Dlatego postawiono na bardzo jasne kolory, głównie króluje tu biel o różnych odcieniach, która przeplata się z beżem i szarością. Wygodne miejsce dla czworonożnego pupila rodziny również zostało uwzględnione w projekcie architektów. 

Nasciturus Design

Otwarta jasna przestrzeń!

Otwarta kuchnia na jadalnię i strefę wypoczynkową tworzy spójny i bardzo harmonijny koncept całego wnętrza. Na podłogę wybrano ciemną drewnianą deskę, która kontrastuje z delikatnymi płytkami marmurowymi, wyznaczając wyraźnie podział na strefy. Duży komfortowy narożnik ustawiony na przeciwko kominka stanowi centrum dowodzenia. Cała rodzina może cieszyć się ze wspólnych chwil. Przestrzeń relaksuje swoją kolorystyką, obłymi kształtami oraz dodatkami w postaci miękkich, naturalnych i szlachetnych materiałów.  

Funkcjonalna kuchnia

Kuchnia z białymi szafkami została urządzona tak, aby znajdowało się w niej jak najwięcej miejsca do przechowywania. Nadaje wnętrzu nowoczesnego sznytu, jak i minimalistycznego wyrafinowania. Zmieniono układ kuchenki oraz zlewu. Dzięki temu zabiegowi powiększył się obszar blatu roboczego. Obecnie wszyscy wspólnie mogą gotować. Przez całą długość wspólnej dziennej przestrzeni na suficie zainstalowano białe oświetlanie techniczne. Ozdobna i fikuśna lampa znalazła się nad stołem jadalnianym, ona nadaje pazura w tym spokojnym i stonowanym wnętrzu. 

Nasciturus Design

Strefowanie kolorami

Totalną metamorfozę przeszedł również pokój najstarszej córki. Dziewczyna zakochana w stylu glamour otrzymała pokój, o którym zawsze marzyła. W jej sypialni znalazło miejsce komfortowe łóżko z szarym tapicerowanym zagłówkiem oraz stylowa toaletka. Architekci z Nasciturus Design podzielili pokój na strefy stosując dwa kolory farby na ścianie. 

Nasciturus Design

Kreatywny sufit w sypialni

Sypialnia rodziców po zmianach jest teraz nowoczesna i z charakterem. Dzięki zastosowaniu lameli przedzielonych lustrami, wnętrze wieczorem jest niezwykle nastrojowe i przytulne. Lamele dodają przestrzenności wnętrzu. Gra świateł nastraja do spędzania tam czasu oraz maksymalnie relaksuje. 

Kamień i marmur

W łazience piękny jasny kamień, marmur określają wyjątkowy styl i wrażliwość estetyczną architektów. Przy dużej rodzinie dwie umywalki w łazience to bardzo dobre rozwiązanie aranżacyjne. Armatura została dobrana w klasycznym chromowym kolorze. Łazienka stanowi spójny koncept z całym mieszkaniem. 

Nasciturus Design

Nasciturus Design: tworzą zespół projektantów, którzy od 2004 roku zrealizowali tysiące kompleksowych projektów wystroju wnętrz szytych na miarę oczekiwań Klientów Indywidualnych i Biznesowych. Posiadają projekty aranżacyjne mieszkań i apartamentów, domów jednorodzinnych, hoteli, restauracji, biur, gabinetów medycznych oraz salonów SPA. Priorytetem nasciturus design jest 100% satysfakcja Klientów, którym oferują profesjonalizm, doświadczenie, rzetelność, terminowość, głęboką znajomość branżowych trendów, nieograniczoną kreatywność, stylistyczną intuicję oraz kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków