130 metrowy dom dla 4 osobowej rodziny | Proj: Czechowska Studio | IH - Internity Home

130 metrowy dom dla 4 osobowej rodziny | Proj: Czechowska Studio

Dom bliźniak 

Na osiedlu Biały Zakątek, w Gdyni Redłowo, znajduję się dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 130m2. Wnętrze zostało zaprojektowane przez pracownię Czechowska Studio a sfotografowane przez Inkadr. Kompaktowy dom jednorodzinny w centrum Gdyni miał być funkcjonalną przestrzenią dla 4-osobowej rodziny. Jego głównym założeniem było utrzymanie otwartej kompozycji na parterze, przy minimalnym umeblowaniu.

Proj: Czechowska Studio
Proj: Czechowska Studio Foto; INKADR | dom bliźniak

W domu jest dużo wielkopowierzchniowych okien. Wprowadzenie roślin do wnętrza miało dać poczucie kontaktu z zewnętrznym środowiskiem. Kolory i wzory są bliskie naturze, a przestrzeń miejscem do spotkań i dziecięcych zabaw. Czarne oprawy, okucia i dodatki są delikatnym nawiązaniem do modnego stylu loftowego. Drewno, korek i rośliny przełamują go, ocieplając atmosferę. Akcenty mocnych kolorów nadają charakteru.

Proj: Czechowska Studio Foto: INKADR | dom bliźniak
Proj: Czechowska Studio Foto: INKADR | dom bliźniak

W łazience na ścianach położono płytki w stylu lastryko, które znakomicie komponują się z granatową szafką podumywalkową. Czarne elementy, armatura dodają charakteru jasnej przestrzeni. 

Proj: Czechowska Studio Foto: INKADR | dom bliźniak
Proj: Czechowska Studio Foto: INKADR | dom bliźniak

Czechowska Studio – to autorska pracownia projektowa z Gdyni, prowadzona przez Emilię Czechowską. Projektowaniem wnętrz zajęłam się kilka lat temu z pasji i przyjemności tworzenia. Najlepiej czuję się w prostych formach i naturalnej funkcjonalności. Cenię dobry design i skandynawską prostotę. Inspiruje mnie architektura modernistyczna.

 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków