33 metry po zjawiskowej metamorfozie | Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM | IH - Internity Home

33 metry po zjawiskowej metamorfozie | Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

Gruntowna metamorfoza 33 metrów

W centrum Łodzi w otoczeniu zielenią budynku, znajduje się 33 metrowe mieszkanie, które zostało poddane spektakularnej metamorfozie. Wydobyto pełny potencjał mieszkania. 

Kuchnia, utrzymana w kolorystyce szarości, wzbogacona została złotem i marmurem. Pracowni architektonicznej MILK DESIGNS Bartosz Klim  zależało na maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni, przy zachowaniu eleganckiego i minimalistycznego charakteru. 

Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

Priorytetem była wymiana wszystkich okien i wyburzenie ścian między kuchnią, a pokojem. Wstawiono duże panoramiczne okno, które powiększyło optycznie przestrzeń. 

Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

Dzięki usuniętym ścianom między kuchnią, a salonem uzyskano dużo nowej przestrzeni. Zestawienie kuchni z pokojem dziennym w formie aneksu kuchennego było świetnym zabiegiem aranżacyjnym, nadającym układ funkcjonalnego nowoczesnego wnętrza. 
Po wyburzeniu wszystkich zbędnych ścian, powstało jedno duże pomieszczenie wielofunkcyjne z osobną łazienką.  

Strefa dzienna oddzielona została szklana ścianką w loftowym stylu,  która wydziela niewielka sypialnię. Kompaktowa przestrzeń pomieściła dwuosobowe łóżko ze stolikiem nocnym. Jest to idealna przestrzeń do odpoczynku i relaksu. Z sypialni mamy również dostęp do szafy.

 

Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

W mieszkaniu jest piękny dębowy parkiet, który wymagał jedynie wycyklinowania. Podłoga została połączona z matowymi płytkami na wzór szarego marmuru. Ta sama płyta została użyta na ścianie nad blatem w kuchni, jak również w łazience. Zabieg ujednolicenia ścian i podłóg, pozwala na optyczne powiększenie przestrzeni, która jest tak ważna na niewielkim metrażu. 

Proj: MILK DESIGNS BARTOSZ KLIM

„Zaprojektowana Przestrzeń, JEST idealnym mieszkaniem dla wielkomiejskiego singla, Który docenia funkcjonalność połączoną z Odrobina Luksusu, W swoich projektach ZAWSZE stawiamy na Materiały najwyższej Jakości, niezależnie ód rozmiaru przestrzeni Wierzymy, Ze kazdy zasługuje, ABY mieszkać w pięknym mieszkaniu.” – MILK DESIGNS Bartosz Klim

 

Nie macie pomysłu jak urządzić swoje mieszkanie? Skontaktujcie się z nami:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Jarosław Kokot

  Specjalista // Wyposażenie Wnętrz
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków