45 metrowe mieszkanie w Łodzi | Design: Studio Archi | IH - Internity Home

45 metrowe mieszkanie w Łodzi | Design: Studio Archi

Mieszkanie prezentowane w dzisiejszym wpisie zlokalizowane jest w Łodzi. Projekt obejmuje remont 45 metrowego mieszkania, za który odpowiada pracownia architektoniczna Studio Archi.  Inwestorowi najbardziej zależało na stworzeniu nowoczesnego minimalistycznego wnętrza, przeprowadzonego stosunkowo niedużym nakładem finansowym. Nie wprowadzono żadnych zmian w układzie funkcjonalnym, a wystrój wnętrza dostosowany był do istniejącego już podziału.

Kompaktowe mieszkanie dla pary

W projekcie zastosowano stonowaną kolorystykę szarości grafitu w połączeniu z elementami drewna. Charakteru dodaje nowoczesne oświetlenie. Salon z aneksem kuchennym – centralnym punktem jest strefa relaksu z wygodną sofą oraz zabudowaną ścianą  TV, która stanowi oddzielenie części wypoczynkowej od hallu. 

Aneks kuchenny w zabudowie. W mieszkaniu była wnęka, którą wykorzystano na zabudowę lodówki oraz szafek na przechowywanie. W kuchni zastosowano kamienny blat, który będzie odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania i uszkodzenia. 

Design: Studio Archi
Design: Studio Archi

Sypialnia z centralnie usytuowanym wygodnym łóżkiem z miękkim zagłówkiem oraz z dużą szafą. Z racji małego metrażu zastosowano duże okrągłę lustro, które optycznie powiększy przestrzeń. Charakteru dodaje tapeta 3D umieszona na ścianie za łóżkiem.

Design: Studio Archi

Łazienka z prysznicem również utrzymana w tonacji szarości, grafitów i drewna. Płytki w łazience w grafitowej tonacji imitującej ciemny marmur nawiązują kolorystycznie do blatu kuchennego. Nowoczesna umywalka wolnostojąca nadaje wnętrzu lekkości i oryginalności. A duże lustro optycznie powiększa przestrzeń. 

Design: Studio Archi

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków