50 metrowe mieszkanie z piękną sofą | Proj: Weska

Ponadczasowo 50 metrów

Sam projekt wnętrza miał spełniać kilka kryteriów. Inwestor pragnął przestrzeni unikatowej i jedynej w swoim rodzaju. Mieszkanie miało być z charakterem, przy jednoczesnym zachowaniu pewnego rodzaju uniwersalności. Bardzo ważne było wykreowanie wnętrz wpisujących się w najnowsze trendy i jednocześnie ponadczasowych, opierających się kolejnym nadchodzącym modom i zachowującym świeżość mimo upływu czasu.

Kuchnia projekt Weska

50 metrowe mieszkanie zostało zaprojektowane przez studio projektowe Weska  dla młodego mężczyzny. Składa się ono ze strefy dziennej, sypialni, gabinetu i małej łazienki.

Dzięki modyfikacji wnętrza udało się zyskać dużo miejsca na przechowywanie, pojemną kuchnię, elastyczną strefę wypoczynku oraz łazienkę. Efekt, który obecnie możemy podziwiać, jest zaskakujący. W mieszkaniu udało się delikatnie wydzielić kilka stref, zyskując dużo miejsca na przechowywanie i atrakcyjny wygląd całości. Duży wpływ na jego osiągnięcie miała zabudowa meblowa, jak również duże okno z widokiem na zieleń. 

Założeniem było zaprojektowanie przestrzeni nowoczesnej, minimalistycznej w ciemniejszych kolorach, z dużą ilością drewna. Sofa Wadi oraz lampy od Puff Buff oraz sztukateria dodają twista wnętrzu. Właściciel mieszkania bardzo ceni dobre wzornictwo, wysoką jakość projektowanych mebli i dodatków. Dlatego w apartamencie nie mogło zabraknąć i takich detali. 

 Proj: Weska
Proj: Weska
 Proj: Weska
Proj: Weska

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków