50 najpopularniejszych płytek w 2021 roku na podłogę i na ścianę | IH - Internity Home

50 najpopularniejszych płytek w 2021 roku na podłogę i na ścianę

Prognozujemy trendy płytkowe na rok 2021 na podstawie najchętniej wybieranych przez architektów, preferencji klientów a także propozycji od designerów. Z naszych obserwacji wynika, że należą do nich płytki spersonalizowane, inspirowane sztuką. Niekiedy o nierównych brzegach wykonanych ręcznie. Zdarzają się też nieoczywiste połączenia kolorystyczne, wzorzyste, mocno kontrastowe zestawienia. Hitem oczywiście są płytki w niestandardowych rozmiarach, które nie tylko występują obecnie jako kamień lub marmur lecz tworzą znakomite pejzaże, zaskakujące obrazy, często zainspirowane naturą i otaczającym nas krajobrazem. A wszystko to za sprawą dążenia, do biskości z naturą w naszych domach. Poznajcie najpopularniejsze płytki dostępne w naszych salonach!

#Marmur w różnych rozmiarach 

Płytki marmurowe w rozmiarze XXL z powodzeniem wzbogacają wnętrza, doskonale wpisując się również w duże przestrzenie użytkowe. Materiał pozwala na opracowanie powierzchni gładkich, zaokrąglonych, a nawet podświetlonych. Kolekcje oparte są na rozmiarach 320×160, 300×150 i 300×100 i dostępne w grubości 6 mm. Płytki są odporne na mróz i działanie czynników atmosferycznych, dlatego też są gwarancją stabilności i wieloletniej trwałości.

Projekt łazienki Ivan Leskov
Projekt łazienki Ivan Leskov

#Kolorwe płytki XXL

Płytki Oranamenta
Artystyczne płytki w rozmiarze XXL – Ornamenta OPERAE

#Najpopularniejsze zielone płytki

TT Wnętrza Projektowanie

#Do industrialnych wnętrz

Styl industrialny, dziś kojarzący się z komfortem w artystycznym wydaniu, rządzi się swoimi surowymi prawami. Jednym z najważniejszych elementów budujących klimat loftowej przestrzeni jest materiał przywodzący na myśl dawne fabryki. Ceramiczne wersje cegły, betonu i starego drewna pozwalają zrealizować najśmielsze stylizacje architektoniczne z zachowaniem świetnych właściwości użytkowych.

Flaviker
Płytki Flaviker
Płytki Flaviker

#Lastryko wciąż w trendach

Projekt Simplika
Projekt pracowni Simplika | Hushlab
Płytka lastryko IH Selection

#Nieoczywiste połączenia

Kolorowe płytki pięknie ożywią łazienkę i wprowadzą do niej zastrzyk pozytywnej energii. Poza bezpiecznymi beżami czy szarościami warto sięgnąć po kolorowe płytki, które ożywią każdą łazienkę. Kolor wpływa na nasze samopoczucie, silnie oddziałuje na zmysły. Takie barwne wnętrza to także wiele pozytywnej energii i optymizmu. Co ważne – różne wzory, faktury, rozmiary płytek oferowane przez producentów  – możemy dowolnie łączyć tworząc ciekawe kompozycje.

Mutina Mattonelle Margherita
ONE nowe płytki 41zero42 – IS MORE, IS THE FIRST
Płytki Wow Design
Płytki Wow Design
Płytki Wow Design
Płytki Wow Design

#Doskonałość minimalizmu

Projekt łazienki NOreststudio Projekty Wnętrz
Projekt łazienki NOreststudio Projekty Wnętrz

#Zellige

Projekt Fuga Architektura Wnętrz
Projekt Fuga Architektura Wnętrz
50 najpopularniejszych płytek w 2021 roku na podłogę i na ścianę
50 najpopularniejszych płytek w 2021 roku na podłogę i na ścianę
Szawrot Design
Szawrot Design

#3D nowe kolekcje

Płytki 3D przebojem wdarły się do łazienek, geometryczne, faliste a nawet abstrakcyjne coraz częściej możemy je spotkać w kuchniach i łazienkach. Płytki z efektem 3D bo o nich mowa stały się hitem wzorniczym. Wykorzystane w łazience sprawią, że nawet najprostsza aranżacja nabierze charakteru. Płytki 3D dają niezwykłe doznania optyczne osobie, która na nie patrzy.

WOW Design – kolekcja Stripes

#Róż w dobrym tonie

Różowo szara łazienka | Armatura i ceramika Hushlab

 

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków