Eklektyczne 58 metrów | Proj: Polymetric Studio | IH - Internity Home

Eklektyczne 58 metrów | Proj: Polymetric Studio

Dziś przedstawiamy Wam  projekt pracowni architektonicznej Polymetric Studio, który jest nietypowy, z elementami stylu eklektycznego i na pewno was zaskoczy. Apartament znajduje się w Gdańsku nad Motławą i jest przeznaczony na wynajem krótkoterminowy. Całe wnętrze ma 58  metrów.  Zaskakujący efekt pozornie nie pasujących do siebie elementów wyposażenia jest tu nietuzinkowy. Z jednej strony mamy połącznie surowości betonu na ścianach, podłodze a z drugiej elegancję marmuru i złotych, miedzianych elementów. Okap w kuchni został wykonany z mosiądzu, który z czasem będzie się utleniał i pięknie zmieni swój wygląd. Na ścianie nad blatem znajduje się biała mozaika, która ciekawie kontrastuje z ciemnymi meblami kuchennymi. Wnętrze niby surowe, aczkolwiek eleganckie, pełne naturalnego światła i bardzo harmonijne.

Polymetric Studio

Śmiało można powiedzieć, że eklektyzm jest wyznacznikiem współczesnych czasów. Styl eklektyczny bazuje bowiem na łączeniu różnych trendów stylistycznych w jedną, współgrającą ze sobą harmonijnie całość. Aranżacja wnętrz w stylu eklektycznym wymaga wyczucia smaków tak, aby mozaika stylistyczna nie zmieniła się w chaos.

Polymetric Studio

Organiczne kształty

Stonowane barwy tworzą klimat tego wyjątkowego wnętrza. Pomimo szarości, beży, złamanej bieli nie czuć tu nudy, ani sztampy. Całość przełamana została czarnymi mocnymi akcentami i otulona naturalnymi materiałami. Miękkie linie, organiczne kształty oraz inspiracje naturą wspaniale się tu uzupełniają.

Polymetric Studio

Nie tylko beton w tym wnętrzu gra tu pierwsze skrzypce. Do dekoracji ściany TV architekt wybrała dość nietypowy produkt, jakim jest pustak. Ściana tworzy ciekawy koncept jest surowa a zarazem bardzo dekoracyjna.

Polymetric Studio

Aranżacja mieszkania w stylu eklektycznych doskonale sprawdzi się dla osób kreatywnych, które uwielbiają wyzwania. Kluczem staje się umiar i dobre wyczucie smaku. Dobierając stylistyczną mozaikę można czerpać rozwiązania z wielu stylów.

Polymetric Studio

Natura i harmonia

Łazienka stanowi dalszą harmonijną koncepcję tego wnętrza. Bazą przestrzeni są stonowane płytki podłogowe 41zero42 Futura, ściany zostały pokryte mikro cementem, a energetyczny kolor bordowy dopełnia całą aranżację. Gwiazdą wnętrza jest niewątpliwie duża marmurowa umywalka przyozdobiona złotą biżuteryjną armaturą. Wnętrze zostało naturalnie doświetlone dzięki luksferom.

Polymetric Studio

Zapytaj // naszego eksperta

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Specjalista branży oświetlenia

Oświetlenie dekoracyjne
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków