63 metrowe mieszkanie z widokiem na Królikarnie | Proj: Małgorzata Jaworska | IH - Internity Home

63 metrowe mieszkanie z widokiem na Królikarnie | Proj: Małgorzata Jaworska

Mieszkanie znajduję się w nowoczesnym kompleksie mieszkań przy Forcie Piłsudskiego w Warszawie. Architekt Małgorzata Jaworska postawiła na stworzenie minimalistycznego, eleganckiego wnętrza w którym będzie dominować ulubiony kolor klientki. Granatowe dodatki dominują w każdym pomieszczeniu. Poprzez kobaltowe fronty szafek kuchennych, ciemno granatową glazurę w łazienkach, grzejniku wykonanym na zamówienie i welurowym zagłówku nad łóżkiem, klimat mieszkania przypomina śródziemnomorskie wybrzeże. 

Dzięki tym wszystkim zabiegom aranżacyjnym 63 metrowe mieszkanie zyskało ponadczasowy wygląd, styl i funkcjonalność. 

Proj: Małgorzata Jaworska
Proj: Małgorzata Jaworska

Przestrzeń składa się z otwartej kuchni połączonej z jadalnią, salonu, dwóch dużych sypialni, dwóch łazienek oraz garderoby. Największym atutem apartamentu jest podłużny taras otoczony fosą.

Z okien mieszkania zza drzew wyłania się przepiękny widok na  Królikarnie, dzięki której mieszkańcy mogą cieszyć bliskością zieleni, a mieszkanie staje się jakby większe. 

Architekta postawiła na wzornictwo z rodzimego podwórka, czyli na bukowe meble Fameg. Całość wnętrza otulone ciepłem drewnianych desek dębowych. Mieszkanie udekorowane tkaninami o grubym splocie, mosiężne dodatki w formie uchwytów dodają wnętrzu szlachetności i ducha.  Salon i jadalnia to  centralna część mieszkania. 

W sypialni dominują meble, które są mobilne i w łatwy sposób można zmieniać ich ustawienie. W ten sposób meble dostosowują się do aktualnych potrzeb sprawiając, że z powodzeniem będą służyć mieszkańcom przez długie lata. 

Proj: Małgorzata Jaworska
Proj: Małgorzata Jaworska

W niewielkiej łazience, w jasnych kolorach również znajdziemy akcenty w kolorze granatu. Jest to szafka pod umywalkowa jak również nietuzinkowe wzorzyste płytki. 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków