65 metrów, w którym króluje granat | Design: Butterfly Studio | IH - Internity Home

65 metrów, w którym króluje granat | Design: Butterfly Studio

Mieszkanie 65 metrowe zlokalizowane na warszawskim Mokotowie, zostało urządzone dla dwójki młodych ludzi. Za projekt wnętrza odpowiada pracownia architektoniczna Butterfly Studio. Od samego początku Inwestorzy jasno przedstawili swoje potrzeby:  nowe miejsce do życia miało być eleganckie, ponadczasowe oraz przede wszystkim funkcjonalne. Współpraca układała się idealnie, gdyż właściciele byli otwarci na propozycje pracowni. Postawiono na mocny akcent kolorystyczny granat, który harmonijnie łączy ze sobą wszystkie pomieszczenia. przewodni kolor występuje na zabudowach w kuchni, łazience, toaletce w sypialni, a także na narożniku w salonie. Do granatu dobrano eleganckie mosiężne uchwyty, dębową, bieloną jodełkę francuską oraz elementy marmurowe. Całość zdobi przepiękna lampa wisząca nad stołem marki Gubi.

W mieszkaniu udało się wygospodarować dużo miejsca do przechowywania. Połączono łazienkę z toaletą – w ten sposób znalazło sie miejsce na pojemny szafy, w nich sprytnie ukryto pralkę z suszarką. Nad granatową welurową sofą w salonie zainstalowano wiszące półki na książki na całej długości ściany. 

Na ścianach w holu oraz w części dziennej wybrano delikatne, nowoczesne sztukaterie, w obrębie których wkomponowano duże okrągłe lustro, TV oraz mosiężny kinkiet w przedpokoju.

Sypialnia z piękną tapetą i łóżkiem z tapicerowanym zagłówkiem tworzy elegancki azyl. Znalazło się również miejsce na toaletkę, która spełnia również funkcję biurka.

Projekt: Butterfly Studio 

Zdjęcia : @natalia.npa

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków