65 metrowe mieszkanie | Proj: Łukasz Święcicki – Architektura wnętrz

Mieszkanie 65 metrowe w centrum miasta w Ostrołęce, nawiązuje swoim stylem do industrialnych wnętrz. W projekcie dominującymi materiałami są drewno, stal, beton oraz dużo roślinności. Nowoczesna przestrzeń oparta na intrygujących kontrastach, która dla młodych Inwestorów była bardzo ważna. Uzyskano wnętrze tętniące życiem, pozbawione  sztampy i nudy. Mieszkanie poddano pewnym modyfikacjom. Zamkniętą kuchnię otwarto na salon, dzięki temu przestrzeń dzienna, kuchnia i hol zostały na nowo zdefiniowane. Przebudowa pozwoliła na uzyskanie więcej funkcjonalności, przestrzeni i naturalnego światła. 

W projekcie mieszkania dość kluczową rolę odgrywa światło, które dostaje się przez przeszklenia, ono również podkreśla charakter form i materiałów. Lampy są dość istotnym elementem wystroju loftowych wnętrz, które raczej dominują. Tu jest jednak inaczej, małe punkty świetlne nadają klimatu i ozdabiają wnętrze niczym delikatna biżuteria.

Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest zestawienie matowej czerni z energetyczną żółcią, jak narożnik, dywan czy wzorzyste płytki na podłodze w kuchni.

Rośliny stanowią ważny element dekoracyjny, praktycznie są w każdym pomieszczeniu. W łazience tworzą zieloną ścianę nad strefą umywalkową, otaczając okrągłe, podświetlane lustro. Przestrzeń jest spójna i harmonijna z resztą mieszkania, tu również mamy elementy loftowego wnętrza jak drewno, stal i beton. 

 

Projekt: Łukasz Święcicki | facebook.com/swiecickiarchitektura

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków