70m2 w stylu loftowym projekt architekt Doroty Szelągowskiej | IH - Internity Home

70m2 w stylu loftowym projekt architekt Doroty Szelągowskiej

Beton i drewno idealne połącznie

Dorota Szelągowska jest polską dziennikarką, scenarzystką, a przede wszystkim projektantką wnętrz. Ostatnio zmieniła mieszkanie o powierzchni 70m2, w którym jedno z pomieszczeń zostało puste, gdyż właściciele postanowili urządzić je sami, na wzór tego co powstało według projektu Doroty Szelągowskiej i Agaty Izdebskiej. 

70m2 w industrialnym klimacie projekt wnętrza Doroty Szelągowskiej
70m2 w industrialnym klimacie projekt architekt Dorota Szelągowska Zdjęcie: Piotr Czaja

W całym mieszkaniu na podłodze przepiękne drewniane naturalne deski, które ocieplają wnętrze, urządzone w bieli i szarościach. Piękna nowoczesna i minimlistyczna kuchnia z białymi szafkami w połysku oddzielonymi od blatu czarnym szkłem. Szafki kuchenne robione na zamówienie przez stolarza. 

Między aneksem kuchennym, a salonem znalazła miejsce biała wyspa z barkiem, w ciemniejszym kolorze drewna.  

Centralnym punktem salonu jest duży i komfortowy szary narożnik, który będzie idealny do spędzania rodzinnego wspólnego czasu. Nad kanapą została zawieszona duża, z pierścieni lampa LED.  Ściana telewizyjna betonowa, zaaranżowana z dużych płytek 120 x 60 cm. 

Wnętrze dopieszczone musztardowymi dodatkami oraz miekkimi tkaninami. Zwróćcie również uwagę na bardzo ciekawy kształt fotela, który stoi przy drzwaich balkonowych. 

70m2 w industrialnym klimacie
70m2 w industrialnym klimacie Zdjęcie: Piotr Czaja

W łazience znajduje się szary gres imitujący beton. Na ścianach czarne i beżowe płytki z bardzo dizajnerskiej włoskiej fabryki MUTINA kolekcja Dechirer (dostępne w Internity Home)

Łazienka wykończona drewnianymi ciemnymi elemntami, które z delikatnymi koronkowymi płytkami tworzą wyjątkowo ciekawą i nietuzinkową kompozycję. Zawsze dobrym rozwiązaiem sa dwie umywalki, ułatwia to w niektórych momentach życie rodzinne. 

Elegancka łazienka - projekt Dorota Szeągowska
Elegancka łazienka – projekt Dorota Szeągowska Zdjęcie: Piotr Czaja
70m2 w industrialnym klimacie

Cały projekt nowoczesny, spójny i konsekwentny. Spokojna relaksująca i ponadczasowa kolorystyka z ciekawymi rozwiązaniami. Beton i drewno to jedno z naszych ulubionych połączeń we wnętrzach. Po raz kolejny jesteśmy zachwyceni realizacją. 

 

 

Chcesz urządzić swój dom/ mieszkanie? Koniecznie przyjdź do naszych salonów z wyposażeniem wnętrz. Warszawa, Kraków i łódź. 

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Dariusz Domański

Specjalista // Ogrzewanie, wentylacja
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Sylwia Matusiak

Specjalista // Podłogi drewniane
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków