A teraz tapeta na elewację - czyli (nie)oczywiste zastosowanie tapet część II | IH - Internity Home

A teraz tapeta na elewację – czyli (nie)oczywiste zastosowanie tapet część II

 

Rewolucyjna innowacja i funkcjonalność

Współczesne technologie stawiają na energooszczędność, trwałość materiałów, ekologię, ale liczy się również estetyka. Nowoczesne materiały wykończeniowe stosowane na ścianach budynku mają za zadanie podkreślić bryłę, zarazem zapewnić również skuteczną ochronę przed zabrudzeniem, wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Dziś przyjrzymy się bliżej nietuzinkowemu rozwiązaniu jakim są tapety na elewacji. 

Tapety na elewacji tworzą nowoczesne, bardzo oryginalne i nietuzinkowe wykończenie budynku. Out-System to innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne firmy Wall & Decò. OUT SYSTEM to powłoka techniczna zewnętrzna o dużej wartości dekoracyjnej, z podstawową funkcją tapety i świetnym efektem wizualnym. Element dekoracyjny, który wyróżnia się pośród innych wykończeń ściennych. 

Kolekcja OUT SYSTEM Wall and Deco to innowacyjna alternatywa wykończenia elewacji umożliwiająca szybki montaż na każdym podłożu. Ten unikatowy system umożliwił stworzyć innowacyjne tapety zewnętrzne, które są odporna na deszcz, żółknięcie. Zjawiskowe rozwiązanie, dzięki niemu przekształcisz patio, tarasy i fasady.

Tapety są całkowicie zmywalne, odporne na działanie promieni słonecznych, osiadanie zabrudzeń, rozdarcia czy zadrapania, wzmacniając jednocześnie powierzchnię, na której są położone. Out System to rewolucja w wykańczaniu elewacji!

Realizacja domu wykonana przez architekt Monikę Łukowską, gdzie na elewacji budynku została wykorzystana tapeta Wall & Deco.

Tapeta na elewacji budynku

Tapeta na elewacji budynku
Tapeta elewacyjna dostępna w Internity Home
Tapeta elewacyjna dostępna w Internity Home

 

 

Elementem wyróżniającym tapety Wall & Deco są również kolekcje WET SYSTEM, stosowane wszędzie tam gdzie panuje duża wilgoć m.in. w łazienkach, kuchniach czy na basenach.

Wall&Deco to włoski producent, będący absolutnym liderem w świecie tapet. Markę wyróżniają zaawansowane rozwiązania technologiczne produkcji, dzięki którym powstała ogromna oferta różnorodnych, dopracowanych w detalach wzorów. Oprócz tapet wewnętrznych, Wall&Deco oferuje tapety out system oraz wet system, do zastosowania na elewacje budynków oraz w łazienkach.

 


Zapytaj // naszego eksperta

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa