Apartament w beżach – elegancja i minimalizm w nowoczesnym wydaniu | IH - Internity Home

Apartament w beżach – elegancja i minimalizm w nowoczesnym wydaniu

Modne i wygodne wnętrza to podstawa. Jeśli dodać do tego oryginalny styl oraz niepowtarzalność i charakter, wówczas mamy do dyspozycji wnętrze idealne. Tak jest w przypadku projektu apartamentu M6, który zaaranżowany został przez Studio Kaim.Work. To niezwykłe, przytulne 86-metrów kwadratowych z charakterem, stworzone do komfortowego mieszkania i pracy.

Beżowe kreacje

Zachwycające w tym projekcie jest wykorzystanie kolorystyki użytej we wnętrzach. Architekci postarali się, by używając kolorytu skupionego wokół beżów, wnętrza mimo to prezentowały się różnorodnie, oryginalnie oraz by miały swój niepowtarzalny styl i charakter. Pomimo wyraźnej spójności łączącej ten projekt, widać tu wyraźne postawienie na oryginalność oraz odrębność poszczególnych wnętrz. To zachwycające, w jaki sposób wykończone zostały poszczególne wnętrza. Najbardziej charakterystycznym pomieszczeniem jest gabinet, do którego zamówione zostały meble na wymiar z ciemnego drewna z forniru. Gabinet zachwyca swoim eleganckim designem. Poza masywnymi meblami, uwagę przykuwają złociste, delikatne dodatki. To dzięki nim do pomieszczenia wprowadzona jest nuta elegancji oraz ekskluzywności. Taki gabinet świetnie nadaje się do pracy, jak i do przyjmowania gości, czy klientów.

Komfortowa strefa dzienna

Strefę dzienną tworzy otwarta kuchnia z wyspą oraz słoneczny salon. To prawdziwe serce apartamentu, w którym toczy się codzienne życie domowników. Swoje miejsce znalazł tu duży, wygodny, jasny wypoczynek wraz z fotelem firmy Poliform. Stanowią one piękny, bardzo charakterystyczny punkt wnętrza, który zapewnia urok oraz klimat. Całość aranżacji w tej strefie dopełnia spory stolik kawowy w czarnym kolorze oraz oryginalna lampa sufitowa.

Duża wyspa otwarta na salon jest początkiem strefy kuchennej. Blat wyspy wykonany został ze spieku, a jego wygląd podkreślony jest przez złoty blask lampy Luke Lamp. Wygodne krzesła barowe wkomponowane zostały idealnie, bo tuż przy blacie wyspy, dzięki czemu można zjeść tu smaczne śniadanie, zaraz po przygotowaniu posiłku.

Apartament w beżach

Apartament dla dwojga

Ten niezwykły apartament został zaaranżowany na potrzeby osób, które na co dzień są aktywne i spełniające się zawodowo. Dzięki temu, iż mieszkańcy doskonale wiedzieli jakie są ich oczekiwania wobec apartamentu, architektom udało się uchwycić w pełni charakter mieszkańców i dopasować wnętrza do ich potrzeb, trybu życia oraz charakterów. W ten sposób powstał oryginalnie zaaranżowany apartament o eleganckim stylu, pełen funkcjonalnych rozwiązań. Minimalizm połączono tu z nowoczesnością, przez co wnętrza prezentują się niebanalnie, przytulnie i komfortowo.

 

Łazienkowe osobliwości

Na 86 metrach kwadratowych apartamentu znalazło się miejsce dla dwóch łazienek. W toalecie gościnnej architekci zdecydowali się na obłożenie ścian sztukaterią. Akcentem, który zapewnia oryginalny wygląd jest modna, wolnostojąca umywalka Rexa Design, która pięknie prezentuje się na tle beżowych ścian. Poza sztukaterią na ścianach oraz dodatkowo na posadzce znajduje się spiek kwarcowy o oryginalnych wzorach. Druga, większa toaleta, została wyposażona w wannę, w której znalazło się klimatyczne oświetlenie. Dzięki temu rozwiązaniu mieszkańcy apartamentu mogą zażywać relaksujących kąpieli, o których marzyli.

Apartament w beżach

Apartament w beżach

Klimatyczna sypialnia

Obok gabinetu, szczególne miejsce na mapie domowych wnętrz zajmuje sypialnia. To eleganckie wnętrze, z dużym łóżkiem oraz z efektownymi akcentami naściennymi. W sypialni podziwiać można piękny spiek kwarcowy na ścianach oraz sztukaterię, która jest elementem występującym we wszystkich wnętrzach tego apartamentu. Całość dzięki temu prezentuje się niesamowicie, a akcentem który sprawia, że wnętrze nabiera swojego charakteru jest oświetlenie. Różnorodne źródła światła sprawiają, że w sypialni stworzyć można różne świetlne scenariusze, które dostosowuje się do atmosfery i do potrzeb chwili.

Apartament w beżach
Apartament w beżach

Autorzy: kaim.work
Tomasz Kaim, Agnieszka Drużkowska
Tekst: Edyta Staniec

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Olsztyn

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków