System magnetyczny oświetlenia LED 

ARCHLINES to liniowy system oświetleniowy, za pomocą którego możesz zbudować dowolną nowoczesną konstrukcję świetlną. Jest całkowicie mobilny i elastyczny, w pełni zaspokoi Twoje potrzeby w niebanalnym projekcie wnętrza.

Co wyróżnia system? Montaż profilu jest łatwy, nie potrzebujesz żadnych narzędzi do zainstalowania opraw, możesz obyć się bez pomocy fachowca. Oświetlenie możesz zamontować na suficie lub pionowo na ścianie.  
 

Archlines

Wielofunkcyjny system oświetleniowy o szerokim spektrum zastosowania. Oświetlenie ARCHLINES zawiera również, gotowe elementy do łączenia profili pod kątem 90 stopni, co pozwala na tworzenie układów, przechodzących między różnymi płaszczyznami.

ARCHLINES Oświetlenie Magnetyczne Sternlight Internity home

ARCHLINES Oświetlenie Magnetyczne Sternlight Internity home

System Archlines posiada również możliwość sterowania bezprzewodowego za pomocą telefonu, tabletu przez system iOS, Android.  Każdą oprawą możemy sterować oddzielnie. 

Posiada również rozbudowane aplikacje, dzięki którym możemy tworzyć scenariusze świetlne, timery jak również posiada czujnik ruchu. 

Archlines Internity Hhome

Cały system ARCHLINES składa się z profilu magnetycznego, wyposażonego w przewody dla niskiego napięcia oraz magistralę DALI. Z profilem są kompatybilne trzy typy opraw oświetleniowych, posiadające własny punkt, który pozwala na indywidualne sterowanie:
  • SPOT –      projektory w rozmiarach L i S
  • STRIPE –  linijka świetlna 
  • DOTS –      punkty świetlne

 

 

Archlines magnetyczny system oświetleniowy

Archlines magnetyczny system oświetleniowy

Można zestawiać ze sobą jeden typ opraw lub kreatywnie podejść do projektu i wybrać kilka różnych modeli, dzięki temu instalacja zyska różnorodną funkcjonalność

Zastosowanie magnetycznego oświetlenia

System sprawdzi się w mieszkaniach jako oświetlenie główne, a także w przestrzeniach komercyjnych. W wyraźny sposób podkreśli ekspozycję w sklepie, lub dzieło sztuki w galerii. 

Archlines

Archlines system oświetlenia magnetycznego LED

Archlines

Archlines system oświetlenia magnetycznego LED

Z systemem ARCHLINES oraz innymi propozycjami oświetlenia architektonicznego od STERNLIGHT i nie tylko możesz zapoznać się w showroomach Warszawa Internity Home ul.Duchnicka 3, Łódź ul.Wróblewskiego 19A , Kraków Prodesigne ul.Składowa 22.

Z przyjemnością przedstawimy Ci możliwości wybranych rozwiązań oraz pomożemy wybrać ten najlepszy dla Ciebie i Twojego wnętrza. 

ZAPYTAJ O WYCENĘ NASZEGO SPECJALISTĘ

1 WYPEŁNIJ FORMULARZ

2 WYBIERZ TEMAT

Chcę umówić się na spotkanieProszę o wycenę projektuProszę o ofertę

 

Chcesz od nas dostawać raz w tygodniu najciekawsze informacje ze świata designu? Zapisz się do newslettera:

tak, chcę otrzymywać Newsletter dot. produktów i usług Internity S.A z siedzibą w W-wie

Administratorem Twoich danych osobowych jest Internity S.A z siedzibą w W-wie. Dowiedz się więcej polityka prywatności o ochronie Twoich danych osobowych.

Zobacz więcej rozwiązań z systemem Archlines 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Wojciech Mantur

Specjalista // Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków