Armatura inspirowana męskimi zegarkami Gessi Ingranaggio | IH - Internity Home

Armatura inspirowana męskimi zegarkami Gessi Ingranaggio

Armatura od włoskiego producenta GESSI to nie tylko niespotykane kształty, ale również wysoka jakość, czego dowodem jest uzyskany potrójny certyfikat dla ochrony jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Kolekcja Ingranaggio  charakteryzuje się cienkimi rurkowatymi liniami wylewki, która jest oryginalne zagięta na końcu. Dźwignia podzielona jest na dwie części i ozdobiona delikatną dekoracją. Koncepcja liniowości podkreśla wyjątkowo smukłe proporcje na wszystkich elementach. 

Armatura inspirowana męskimi zegarkami Gessi Ingranaggio

To kolekcja jest dla wszystkich, którzy swoje pasje mechanizacyjne lubią przenosić do wnętrz. To dla nich marka Gessi stworzyła serię Ingranaggio. Jej motywem przewodnim jest mechaniczna przekładnia, reprezentująca energię w ruchu. Dzięki kolekcji baterii łazienkowych Ingranaggio forma mechanizmu zegarowego została w sposób naturalny przeniesiona do środowiska łazienkowego. Oprócz armatury w serii dostępne są również akcesoria łazienkowe, takie jak pojemniki na mydło czy wieszaki na ręczniki. 

Armatura inspirowana męskimi zegarkami Gessi Ingranaggio

W szerokiej ofercie GESSI znajdą Państwo m.in.: baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, deszczownice, zestawy prysznicowe, kolumny prysznicowe; baterie retro, baterie neo retro, baterie nowoczesne, baterie klasyczne

Gessi

GESSI jest jednym z czołowych producentów włoskiej armatury. Fabryka zaczynała jako niewielki rodzinny warsztat produkujący akcesoria wyposażenia łazienek, w tym również baterie łazienkowe. Szybko osiągnięty sukces we Włoszech pozwolił firmie GESSI rozwinąć się globalnie. Otrzymując wiele prestiżowych nagród międzynarodowych GESSI stała się marką rozpoznawalną na całym świecie. 

Gessi
Gessi

Zapytaj // naszego eksperta

Marcin Jaczewski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków