Baterie do łazienki od włoskiego producenta Gessi kolekcja Inciso | IH - Internity Home

Baterie do łazienki od włoskiego producenta Gessi kolekcja Inciso

Włoska armatura do łazienki od czołowego producenta GESSI

GESSI jest jednym z czołowych producentów włoskiej armatury. Fabryka zaczynała jako niewielki rodzinny warsztat produkujący akcesoria do wyposażenia łazienek, w tym również baterie łazienkowe.

Osiągnięty sukces we Włoszech pozwolił firmie GESSI rozwinąć się globalnie. Otrzymując wiele prestiżowych nagród międzynarodowych GESSI stała się marką rozpoznawalną na całym świecie.

Szlagierową kolekcją jest  Goccia, która dopełniła tylko w przekonaniu, że asortyment GESSI to włoski design z najwyższej półki. Produkty GESSI to nie tylko niespotykane kształty, ale również wysoka jakość, czego dowodem jest uzyskany potrójny certyfikat dla ochrony jakości, bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

W szerokiej ofercie GESSI znajdują się baterie umywalkowe, baterie wannowe, baterie prysznicowe, baterie bidetowe, baterie kuchenne, deszczownice, zestawy prysznicowe, kolumny prysznicowe; baterie retro, baterie neo retro, baterie nowoczesne, baterie klasyczne.

Gessi Inciso
Gessi Inciso
Baterie Gessi
Baterie Gessi
Złota armatura Gessi
Złota armatura Gessi

Baterie Gessi kolekcja Inciso

Baterie z kolekcji Inciso, doskonale wpisują się we wnętrza w klimatach industrialnych, loftowych jak również vintage. Włoska armatura o znakomitym designu dostępna w wielu wariantach kolorystycznych. Cechuję się wysoką jakością wykonania.

 

Kolory baterii Gessi
Kolory baterii Gessi

 

Chcesz urządzić swój dom? Przyjdź koniecznie do naszych salonów: Warszawa, Kraków i Łódź >> Zobacz adresy – kliknij!

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków