Biała bateria w łazience jeszcze do niedawna uważana była za bardzo odważny zabieg aranżacyjny. Efekt zachwycał lecz cena nieco zniechęcała do zakupy. Obecnie na rynku rozwiązania o dobrym wzornictwie na szczęście nie kosztują już fortuny, piękny design i funkcjonalność staję się na wyciągnięcie ręki. 

 

Biała bateria Hushlab Siena

Biała bateria Hushlab Siena

Bateria biała i jej potencjał!

Biała bateria jest niezwykle uniwersalna w aranżacji wnętrza. Nie ogranicza w żaden sposób podczas projektowania, gdyż świetnie odnajdzie się w pośród nowoczesnych styli, oraz złagodzi surowy klimat. W stylu minimalistycznym może być dopełnieniem aranżacji total white lub może być kontrastem dla płytek, ceramiki, mebli w kolorze. Świetnie sprawdzi się na ciemnym tle, przyciągnie uwagę zmieniając się w efektowną dekorację pomieszczenia. 

Biała bateria Hushlab

Możecie się z nami zgodzić lub nie, biel to kolor wnętrz słynących z przytulności, bo któż wyobraża sobie aranżacje skandynawskie, francuskie czy shabby shic bez palety jasnych kolorów? W tego typu realizacjach biała bateria umywalkowa czy prysznicowa stanie się kontynuacją harmonijnej koncepcji, świetnie wypadnie w towarzystwie drewnianych elementów oraz pastelowych tonacji i będzie jednocześnie oryginalnym przełamaniem standardu stosowania chromu, czerni czy miedzi. Jej obecność stanie się gwarantem spójności i da nieco więcej swobody w zakresie wyboru dodatków – wszystko dlatego, że z bielą każdy motyw i odcień komponuje się znakomicie!

Biała bateria Axor dostępna w Internity Home i Prodesigne

Sprawdzi się naprawdę w każdym stylu. Biała bateria nie ma ograniczeń! Są poza tym bardzo praktyczne. Nie widać białego nalotu, jasnych śladów kamienia, pozostałości po kosmetykach i odcisków palców. Nie ma z nimi najmniejszego problemu, gdyż są niewidoczne.

Białe baterie łazienkowe – zalety i wady:

  • To produkty uniwersalne stylistycznie – pasują do każdego stylu,
  • Można je łączyć z wieloma innymi kolorami,
  • Są praktyczne – osady, zacieki i ślady palców są na nich mniej widoczne,
  • Rozwiązania są jednak nieco droższe od klasycznych chromowanych modeli.

 

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Stpiczyńska

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków