Classic Blue, marmur i glamour w domu dla rodziny | Proj.: Prosty układ

Classic Blue, marmur i glamour w domu dla rodziny | Proj.: Prosty układ

Szlachetny odcień błękitu stanowi idealne tło dla aranżacji wnętrz. Po pierwsze dlatego, że należy do grupy neutrali, a po drugie wprowadza poczucie spokoju i równowagi. Jest również znakomitym wyborem dla aranżacji inspirowanych stylem glamour, gdyż już nawet w niewielkich akcentach, nadaje klimatu subtelnej elegancji. Właśnie taki zestaw dominuje w domu, którego wnętrze zostało zaprojektowane przez pracownię Prosty Układ. Aranżację wzbogaca marmur, złote dodatki oraz akcent barwny w postaci pudrowego różu. Rezultatem jest minimalistyczny glamour z dużą ilością Classic Blue. 

Prosty Układ
Proj. Pracownia Prosty Układ; Fot.: Kadry Agami

Classic Blue kolorem roku 2020 – Jak go wykorzystać we wnętrzach

Prosty układ, wyrafinowane wnętrze

Parter domu to przestronna i jasna część dzienna z wydzieloną kuchnią. Strefy funkcjonalne zaakcentowane są, także przez zróżnicowane pokrycie podłogowe. Szare płytki znajdują się w korytarzu i kuchni, co stanowi bardzo praktyczne rozwiązanie. Natomiast w salonie przytulność wprowadzają jasne deski. Kolorem Classic Blue pokryto, oddzielającą salon od kuchni ściankę, która dodatkowa ozdobiona jest listwami sztukateryjnymi. Kolejnym elementem w błękitnym kolorze jest welurowy narożnik wprowadzający klimat glamour. Nad nim zawisła ciekawa lampa w złotym wykończeniu. Akcentem uzupełniającym kierunek aranżacji, jest tapeta na ścianie telewizyjnej. Delikatne złote linie, nawiązują do Art deco. 

Prosty Układ
Proj. Pracownia Prosty Układ; Fot.: Kadry Agami

Elegancka klasyka w łazience 

Styl z części dziennej przeniesiono również do łazienek. Aranżacja tych pomieszczeń jest spójna z wizją architektów i króluje tutaj marmur, akcent w kolorze Classic Blue oraz złote dodatki. Podłogi pokrywa szary gres, a ściany płytki o teksturze marmuru. Całość uzupełnia granatowa zabudowa z frezowanymi frontami. Subtelną elegancje, charakterystyczną dla projektu, podkreśla złota armatura oraz uchwyty szafek. Dzięki tym zabiegom powstały prawdziwe salony kąpielowe, w których z przyjemnością można się zrelaksować po długim dniu.  

Prosty Układ
Proj. Pracownia Prosty Układ; Fot.: Kadry Agami

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Daniel Kwiatkowski

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Joanna Siarecka

Specjalista // Tekstylia, dekoracje okienne
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków