Czeskie lampy Brokis | Kolekcje Muffins, Capsula, Baloons i Macaron | IH - Internity Home

Czeskie lampy Brokis | Kolekcje Muffins, Capsula, Baloons i Macaron

Lampy Brokis to synonim wyjątkowego designu

Czeskie lampy Brokis produkowane przez rzemieślników, to wysokiej jakości produkty, niezwykły kunszt rzemiosła. Czeska marka produkuje ekskluzywne lampy znane i bardzo cenione na całym świecie. Internity Home przedstawia dziś kilka wybranych kolekcji, najczęściej wybieranych do projektów: Muffins, Capsula, Baloons i Macaron, które w 100% zaspakajają pragnienia najbardziej wymagających klientów.

Lampy Muffins ponadczasowa kolekcja Muffins to niezwykłe doznanie świetlne. Od czasu swojego debiutu rynkowego firma stała się symbolem i stała się symbolem marki Brokis. Kolekcja oferuje różne warianty kształtu i wielkości, a także szeroką paletę kolorów szkła i drewna. Projektant: Lucie Koldová i Dan Yeffet

Kolekcja Muffins
Kolekcja Muffins

Lampy Capsula to wyrafinowane i ekscytujące światło przypominające komórkę roślinną lub nasiono. Jądrem kawałka jest rurkowe źródło światła LED z potrójnego szkła, opracowane przez firmę Brokis, które tworzy wewnętrzny odcień i półprzezroczystą powłokę zewnętrzną w celu utworzenia osi. Warstwowe nakładanie się tych trzech różnych elementów powoduje imponujące efekty optyczne 3D.

Lampa Brokis Capsula

Lampy Macaron produkowane są przy użyciu tradycyjnych technik. Występują w trzech rozmiarach, w kilku wariantach kolorystycznych białym, miodowym onyksem. W kolekcji możemy znaleźć również alternatywną wersję z płytą środkową wykonaną ze stopionego szkła w połączeniu z drewnianą podstawą.

Brokis Lampa Macaron dostępna w Internity Home

 

Lampa Baloons  ponadczasowa kolekcja świateł przywołująca na myśl obrazy balonów z rozgrzanym powietrzem. Urzekają swoim pięknym wielkoformatowym szkłem tworzonym ręcznie. Urok wzornictwa polega na zastosowaniu dwóch niezależnych elementów szklanych, aby uzyskać wrażenie integralnej całości. Bogate proporcje i elegancki, ręcznie tłoczony odbłyśnik metalowy to cechy definiujące kolekcję.

Lampa Brokis Baloon

Zachwyciły Was szklane lampy od producenta Brokis? Przyjdźcie koniecznie do naszych salonów – Internity Home i Prodesigne.

 

 

internity Home to sklep stacjonarny gdzie nad Twoimi wyborami, projektem zawsze Czuwa specjalistA, który nie pozwoli Ci źle wybrać – sprawdź nas – zobacz adresy Warszawa, Kraków i  Łódź >>

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków