Dom w Darłowie | Design: Redke Studio Projektowe | IH - Internity Home

Dom w Darłowie | Design: Redke Studio Projektowe

Nadmorska miejscowość Darłowo oraz bliskość lasu stały się dla architekta inspiracją do wykorzystania naturalnych materiałów oraz jasnych, ciepłych kolorów, takich jak beż, biel i szarość w projektowanym domu. Założeniem projektowym było połączenie funkcjonalności i estetyki, stworzenie wnętrza sprzyjającego relaksowi, ale jednocześnie umożliwiającego wspólne spędzanie czasu rodzinie. Prezentowany dom ma przestrzeń aż 160-metrów kwadratowych.

Wnętrze zostało zaprojektowane dla czteroosobowej rodziny, która poszukiwała funkcjonalnego i eleganckiego, ale jednocześnie przytulnego i nowoczesnego wnętrza. Projektant z Redke Studio miał za zadanie stworzyć przestrzenie wspólne, takie jak salon z kuchnią i jadalnią, hol oraz dwie łazienki, o łącznej powierzchni 60 m2, która spełniłaby oczekiwania klientów.

 

Komfortowy salon

W charakterystyczne punkty wnętrza wchodzą dwie sofy ustawione naprzeciwko siebie, poziome drewniane belki na suficie, regał w zabudowie po obu stronach telewizora oraz duży stół na 10 osób. Wszystkie meble są ułożone w centralnym punkcie pokoju dziennego oraz osi kuchni, co sprawia, że cała przestrzeń wydaje się bardziej przestronna i dobrze zaaranżowana. Duży stół umożliwia rodzinie wspólne posiłki oraz organizowanie spotkań z przyjaciółmi i rodziną, a pokaźna wyspa kuchenna zapewnia wystarczającą przestrzeń do gotowania i przygotowywania posiłków.

Design: Redke Studio Projektowe

Obie łazienki zostały zaprojektowane z myślą o ich funkcjonalności, ale również estetyce. Gościnna łazienka została wyposażona w prysznic walk-in oraz lustro pionowe, które dodaje przestrzeni elegancji i stylu. Ściana z ciemnych płytek z wzorem 3D z kolekcji Cold Princes zaprojektowanej przez Gosię Baczyńską dla marki Paradyż, stanowi ciekawy akcent dekoracyjny i przyciąga wzrok.

Druga łazienka, łazienka rodzinna, zaprojektowana została z myślą o relaksie i wygodzie. Wyposażona jest w wannę, dużą umywalkę z poziomym lustrem w jasnych tonacjach oraz gradientowe małe płytki nad wanną, które nadają łazience niebanalnego charakteru. Obie łazienki idealnie wpisują się w koncepcję całościowego projektu wnętrza, który ma na celu stworzenie spójnej i przytulnej przestrzeni.

W projekcie zastosowano designerskie lampy i dodatki, które dodają eleganckiego charakteru wnętrzu. Wszystkie elementy dobrze się komponują, tworząc spójną całość. Projektantowi udało się osiągnąć założenia, jakie miał przed sobą, stworzony przez niego projekt wnętrza jest funkcjonalny, nowoczesny, minimalistyczny i jednocześnie przytulny i elegancki, spełniający oczekiwania klientów.

Zapytaj // naszego eksperta

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Białystok

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków