Dwupoziomowe mieszkanie z nutą boho i japandi | Butterfly Studio | IH - Internity Home

Dwupoziomowe mieszkanie z nutą boho i japandi | Butterfly Studio

Nietuzinkowy miks

Dwupoziomowe mieszkanie w Warszawie zostało urządzone w minimalistycznej, prostej formie z wyraźnymi akcentami kolorystycznymi. Te akcenty dodają dynamiki i oryginalności. Przewodnią artystyczną nutą tego wnętrza są również kontrasty oraz miks stylów boho i japandi. Projektantki z pracowni  Butterfly Studio stworzyły mieszkanie pełne ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań, z dużą ilością naturalnego światła. 

Kuchnia marzeń

Połączenie naturalnego, surowego drewna szafek z bielą, podkreśla minimalistyczne wnętrze nawiązujące do stylu japandi. W tym wnętrzu odczuwamy spokój, a każdy szczegół jest tu dokładnie przemyślany.  

Drewniane szafki w kuchni | Butterfly Studio

Ciekawym zabiegiem aranżacyjnym jest umieszczenie lustra na froncie zabudowy kuchennej, dające uczucie jeszcze większej przestrzenności i naturalnego światła, a przyroda w sprytny sposób przenika do wnętrza.

Dwupoziomowe mieszkanie

Karmelowa sofa w strefie dziennej łączy wszystkie wnętrza w tym mieszkaniu. To właśnie ten kolor odgrywa tu ważną rolę aranżacyjną. 

Projekt Butterfly Studio

Naturalne kolory i materiały w tym mieszkaniu to znakomite tło dla dekoracyjnych perełek wybranych do tego projektu. W salonie zawieszono białą lampę Market Set oraz złote kinkiety, które z surową betonową ścianą stanowią ciekawy kontrast. Organiczne kształty, ratan, spokojne, naturalne barwy i dużo drewnianych elementów sprzyjają wycieszeniu po intensywnym dniu. 

Kolorowe łazienki

Dwie łazienki, każda kreatywna, ukazująca ciekawe zestawienie produktów. Kolor, tekstura, zabawa formą podkreślają znakomitą aranżację i zmysł architektoniczny. Na ścianie karmelowe płytki 41zero42 Biscuit Dune pięknie współgrają z przecieranymi szarościami płytki IH Selection.

Projekt: Butterfly Studio

 

 

Zapytaj // naszego eksperta

Ewa Banasiewicz-Kieliszek

Specjalista // Wyposażenie wnętrz
×

Karol Gruszka

Specjalista // Tapety, sztukaterie, wykładziny, dywany
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków