Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie | Proj: A8 Architektura Piotr Lewandowski | IH - Internity Home

Dwupoziomowe nowoczesne mieszkanie | Proj: A8 Architektura Piotr Lewandowski

Przytulna nowoczesność 

Powierzchnia tego nowoczesnego, dwupoziomowego domu to 98 metrów. Architekci z grupy A8 Architektura Piotr Lewandowski mieli za zadanie przeprowadzenie kompleksowego projektu i realizacji aranżacji wnętrza, które  zlokalizowane jest w przepięknym otoczeniu parku przy Forcie Bema w Warszawie. 

Wnętrze choć nowoczesne jest niezwykle przytulne, bardzo jasne i przede wszystkim rozwiązania, które zaproponowali architekci są ponadczasowe. W projekcie zastosowano dużo drewnianych elementów połączonych z jasną bielą oraz elegancką szarość. W kuchni uzyskano bardzo ciekawy kontrast, zestawienie dolnych szafek z surowego drewna z górnymi białymi dało efekt wow.

Mieszkanie o dość znacznym metrażu było jednak trudne do zaaranżowania i stawiało pewne wyzwanie dla architektów. Musieli sięgnąć po kreatywne i funkcjonalne rozwiązania, do których należy np. zastosowanie łamanych dwudzielnych drzwi, które w efekcie zajmują mniej miejsca niż standardowe. 

Całe wnętrze spójne z zachowanym klimatem. W salonie oraz jadalni zainstalowano lampy, które stały się już ikonami designu Artemide Tolomeo, a projektantami tych lamp są włoscy designerzy Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina. 

W łazience ciekawie oddzielona strefa prysznicowa oraz wc. Wnętrze jasne, w którym użyto najlepszych produktów do wyposażenia łazienki. W całym mieszkaniu, również w łazience odnajdziemy ciekawy kontrast bieli z naturalnym drewnem.

Wnętrza mieszkania przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawie
Wnętrza mieszkania przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawie

 

Wnętrza zostały zrealizowane kilka lat temu, a tym samym możliwa jest ocena zaproponowanych rozwiązań z perspektywy czasu. 

Sami inwestorzy o swoim mieszkaniu mówią: „…Choć subiektywnie mieszkanie dla nas jest najpiękniejsze, to zwrócić należy uwagę na zachwyt odwiedzających (naszych gości), którzy są pełni podziwu dla dobrego stylu projektu….”  Magdalena i Norbert

Zapytaj // naszego eksperta

Barbara Kędzierska

Specjalista // Meble
×

Bernadeta Zawadzka

Specjalista // Płytki
×

Iwona Karwowska

Specjalista //Oświetlenie
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków