Dwupoziomowy apartament na Powiślu | Proj: Modeko Studio

 

Dwupoziomowy apartament, zlokalizowany na warszawskim Powiślu zachwyca w każdym calu. To wyjątkowe wnętrze zaprojektowane przez Modeko Studio,  tworzą idealnie dopasowane kolory, faktury, sztuka i znakomite wzornictwo. W tym mieszkaniu nie ma nic przypadkowego. Po wejściu przechodzimy w cudowny świat, który otula nas ciepłem, harmonią i znakomitą estetyką. 

Kuchnia jest niewielka lecz z dużym oknem, utrzymana w naturalnej kolorystyce z dodatkiem pasteli i kolorowego lastryko nad blatem roboczym. Ciepła również dodają naturalne drewniane elementy. W kuchni pod oknem znalazło się miejsce na okrągły stół Fameg ze stylowymi krzesłami.

Kuchnia Proj: Modeko Studio

Strefa dzienna wypoczynkowa to kwintesencja znakomitej umiejętności projektantki do łączenia różnych faktur i kolorów. W realizacji zastosowała różnego rodzaju tkaniny, zróżnicowaną kolorystykę oscylującą w klasycznej palecie barw, stylowe, artystyczne dodatki skłaniające się ku kobiecej estetyce oraz rośliny, które zawsze dodają wnętrzu swobody. Wygodny narożnik Sits Cloud doceniamy, gdy po całym dniu ciężkiej pracy możemy się na nim zrelaksować. 

Salon Proj: Modeko Studio

W salonie na honorowym miejscu stanął fotel Rm58 według projektu Romana Modzelewskiego, w ciekawym jagodowym kolorze, który znakomicie komponuje się z obrazami oraz niską komodą na metalowych nóżkach. 

Proj: Modeko Studio
 
Na niższej kondygnacji znajduje się strefa prywatna właścicielki, urocza sypialnia z dużym, wygodnym łóżkiem. Znalazło się również miejsce  do pracy. Na obu poziomach znajdują się identyczne tarasy z widokiem na Bibliotekę Uniwersytecką.  
 
 
 
Łazienka została zaaranżowana w odważny sposób z wykorzystaniem charakterystycznych kontrastujących kolorów. 
 
Łazienka Projekt Modeko
 
 
 
projekt i realizacja: modeko.studio
zdjecia: Marcin Grabowiecki
stylizacja: Anna Tyślerowicz

Zapytaj // naszego eksperta

Agnieszka Wichracka

Specjalista //Wyposażenie wnętrz
×

Małgorzata Lemańska

Specjalista // Meble
×

Wiktor Sumara

Specjalista // Wielkie formaty płytek
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Składowa 22, Kraków