Eclair mozaika ceramiczna, która stała się hitem wnętrzarskim! | IH - Internity Home

Eclair mozaika ceramiczna, która stała się hitem wnętrzarskim!

Raw Decor to polska firma, która została stworzona z zamiłowania do sztuki, architektury oraz wystroju wnętrz. Firma rodzinna, która z poszanowaniem do tradycji dostosowało produkcję kafli do aktualnych potrzeb rynkowych. Mozaiki projektowane są w oparciu o ponadczasowe wzornictwo oraz wyróżniający się design i stylowy format. Raw Decor z powodzeniem podbija rynek ceramiczny od lat, o czym świadczy zadowolenie klientów w całej Europie oraz zaufanie w najwyższą jakość produktów.

Obecnie na rynek trafiła nowość – mozaiki nazwano Eclair Paris oraz Eclair Cherie. Dostępne są w sześciu pastelowych kolorach: różowym, błękitnym, szałwiowym, białym oraz marmurowym. Kolory oraz kształt mozaiki idealnie wpisuje się w trendy wnętrzarskie.

Szałwiowe płytki Raw Decor Eclair

Podłużne płytki o zaoblonych krawędziach do złudzenia przypominają eklerki, dzięki którym zyskały oryginalną nazwę. Nietuzinkowość charakteryzująca kolekcję Eclair zauroczy zwolenników słodkości i najmodniejszych obłości. Dwie formy ułożenia mozaik na plastrze to nieograniczone możliwości kompozycji w projektowanych wnętrzach.

 

Mozaika Eclair Paris oraz Eclair Cherie spełni najbardziej wymagające potrzeby, a wyśmienity design doda wnętrzom delikatności i elegancji.

 

Mozaiki wyróżniają się prostotą i elegancją zarazem, Zaokrąglone w matowym wykończeniu płytki stały się wnętrzarskim hitem. Pięknie będą podkreślać styl paryski, Soft Minimalizm, Modern Classic, eklektycznej Dekometrii oraz Kawaii. Klasyczne, prostolinijne ułożenie kafelek na specjalnej siatce formuje subtelny wzór, nadając się do użytku na ścianach, podłogach oraz w formie dekoru, okładziny kominkowej lub obudowy wanny.

Unikatowe płytki z kolekcji Eclair Cherie to wariant dla osób, które cenią sobie wyjątkowość i oryginalność. Model ten wyróżnia się dynamicznym przesunięciem płytek na siatce, stając się nieszablonową alternatywą dla ponadczasowej prostokątnej cegiełki. Niewielkich rozmiarów kafelki wyszczuplają i wydłużają optycznie powierzchnię, stając się doskonałym wyborem dla niewielkich pomieszczeń, w którym ergonomiczność w pięknym wykonaniu jest kluczowa.

 

Niepowtarzalny styl przyciąga uwagę, a najwyższej jakości gres porcelanowy, z którego są wyprodukowane, cechuje się wyśmienitymi parametrami. Wysoka odporność na wchłanianie wody i wilgoć, wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwość w utrzymaniu czystości to tylko kilka najważniejszych cech, którymi mogą szczycić się ceramiczne eklerki. Pomieszczenia, w których wymagana jest najwyższa higiena, jak łazienka, kuchnia, jadalnia czy salon to doskonałe miejsce do zastosowania mozaik ceramicznych Eclair.

 

Chcesz urządzić swój dom/mieszkanie? Potrzebujesz wsparcia przy projekcie lub wyborze produktów? Skontaktuj się z nami koniecznie:

  Proszę o rozmowę ze specjalistąProszę o przedstawienie oferty


  Zapytaj // naszego eksperta

  Marcin Jaczewski

  Specjalista //Wyposażenie wnętrz
  ×

  Wiktor Sumara

  Specjalista // Wielkie formaty płytek
  ×

  Zobacz // próbki i ekspozycję

  Internity Home Białystok

  Internity Home Katowice

  ul. Porcelanowa 23

  Internity Home Kraków

  ul. Krakusa 11

  Internity Home Warszawa

  Duchnicka 3, Warszawa

  Internity Home Warszawa

  ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

  Internity Home Łódź

  Wróblewskiego 19a, Łódź

  Prodesigne Kraków

  ul. Praska 47, Kraków