Ekskluzywne połączenie stylu i komfortu - Łóżka OSSKA | IH - Internity Home
Łóżka OSSKA

Ekskluzywne połączenie stylu i komfortu – Łóżka OSSKA

OSSKA DESIGN to zespół młodych ludzi z dużym doświadczeniem w projektowaniu. Prawdziwi pasjonaci, którzy z drewna tworzą wyjątkowe cuda. Pracownia funkcjonuje od 2015 roku i przez cały ten czas współpracowała z zagranicznymi firmami. Obecnie zespół postanowił oddać się całkowicie własnym projektom, by z całych sił zaangażować się i tworzyć wzory, dostarczać stylowe meble z litego drewna, jako Osska Design. Projektanci proponują rozwiązania, z których są bardzo dumni, sami korzystają ze swoich łóżek każdego dnia.

Wyjątkowa dbałość o każdy detal

Doświadczenie w projektowaniu oraz kreatywność pozwala na tworzenie mebli, które zachwycają wyglądem, ale też komfortem użytkowania. Z niezwykłego materiału jakim jest drewno, powstają produkty, które potrafią przetrwać dekady. Wyróżniają się imponującą trwałością, unikatowym i naturalnym wyglądem.

Łóżka wykonane z litego drewna to znakomita inwestycja na lata. Luksus w sypialni wart swojej ceny. Mebel wykonany z dbałością o każdy szczegół, sprawia że oprócz ładnego wyglądu jest niezmiernie trwały w użytkowaniu.

Dlaczego warto wybrać łóżka OSSKA DESIGN?

Ponadczasowy i uniwersalny design. Z wiekiem łóżko nie traci na swoim wyglądzie, wręcz przeciwnie zyskuje charakteru i elegancji. Każde łózko z drewna można poddać renowacji.

Materiał naturalny jakim jest drewno, jest odporny na upływ czasu. Wybierając łózko z litego dębu wiemy, że zostanie z nami na dłużej.

Każda deska ma inny rysunek słojów. W rezultacie dlatego każde łóżko jest inne, co sprawia że łóżko jest oryginalne i unikatowe.

Drewno dobrze wygląda w połączeniu z innymi materiałami, a także odnajduję się w aranżacjach w różnym stylu.

Łóżko Osska

Łóżka z litego dębu ręcznie wykonane

Łóżka Osska wykonywane są ręcznie, a zespół projektantów czuwa nad każdym etapem powstawania. Każdy element mebla wytwarzany jest w Polsce pod okiem doświadczonych projektantów i stolarzy. Tworzą oni łóżka zachwycające prostotą, które są wykonane z najlepszych materiałów, inspirują i znakomicie uzupełniają wnętrza.

Ważnym elementem każdego łózka jest wezgłowie. Tapicerowane są dwustronnie, a inspiracją są trendy wprost z Francji lub Włoch. Za wysoką jakość odpowiada najlepszy, europejski dostawca tkanin – marka Fargotex. Kupując łóżko od OSSKA DESIGN, otrzymujecie certyfikat autentyczności, potwierdzający jego jakość, pochodzenie i oryginalność.

Tapicerowany zagłówek drewnianego łóżka Osska

Każdy klient otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający autentyczność produktu oraz informację, iż produkt został w 100% wyprodukowany w Polsce. Cena obejmuje łóżko wraz z materacem. Zapytaj o wycenę!

 

Zapytaj // naszego eksperta

Magda Lewandowska

Specjalista //Meble
×

Zobacz // próbki i ekspozycję

Internity Home Katowice

ul. Porcelanowa 23

Internity Home Kraków

ul. Krakusa 11

Internity Home Warszawa

Duchnicka 3, Warszawa

Internity Home Warszawa

ul. Bartycka 24/26 (pawilon 208)

Internity Home Łódź

Wróblewskiego 19a, Łódź

Prodesigne Kraków

ul. Praska 47, Kraków