Elegancki Azyl w Środku Miasta | Projekt: Monika Staniec Interior Design

Azyl w środku miasta

Nowoczesny, jasny i funkcjonalny apartament został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Monika Staniec Interior Design. Wnętrze przeznaczone dla małżeństwa szukającego azylu od wielkomiejskiego zgiełku. Wnętrze spójne, utrzymane w jasnej kolorystyce, która współgra z dobranymi specjalnie dla tego wnętrza szlachetnymi materiałami i świetną jakością wyposażenia. 

Monika Staniec Interior Design

Strefa dzienna obejmuje przedpokój, kuchnię z wyspą, salon oraz przepiękne miejsce relaksu. Kolorystyka kawy z mlekiem, bieli, czerni i drewna sprawia wrażenie lekkości, wprowadza do wnętrza dużo przejrzystości i powietrza. W sypialni pojawia się kolor błękitny w towarzystwie kultowej tapety Cole & Son w szare chmury, która jest dostępna w salonie Internity Home i Prodesigne

W centralnej części  sypialni znajduje się bardzo wygodne łóżko a naprzeciw postawiona została duża szafa z frontami w odcieniu ścian i lustrami. Przy drzwiach miejsce dla Pani domu urocza biała toaletka. 

Monika Staniec Interior Design

W łazience marmurowe płytki połączone zostały z jasnymi szarymi, z delikatną strukturą. Ponadto wprowadzone zostało drewno, które nadaje ciepła. Dominują tutaj proste formy, wśród których znajduje się przeszklony prysznic, umywalka i toaleta myjąca.

Monika Staniec Interior Design

Przepiękna strefa relaksu z fotelem wiszącym typu bańka, z którego można podziwiać miasto. 

Monika Staniec Interior Design

Chcesz urządzić swoje mieszkanie? Koniecznie odwiedź nasze salony: Warszawa, Kraków i Łódź >> Zobacz adresy!