Francuskie klimaty – wnętrze zaprojektowane przez architekt Małgorzatę Niedzielską

Poczuć się jak we francuskiej kamienicy

Klimatyczne mieszkanie znajdujące się w Warszawie, w którym poczujemy się jak we francuskiej stylowej kamienicy. Sztukaterie, szarości i minimalizm podkreślają urok wnętrza. W całym mieszkaniu piękna, jasna, klasyczna drewniana podłoga, ułożona w jodełkę. 

Dla zakochanych w starych kamienicach, próbujących odnaleźć szykowne i niepowtarzalne wnętrze ten styl jest idealny. Wnętrze zaprojektowane przez architekt Małgorzatę Niedzielską jest spójne, delikatne bez zbędnego przepychu. 

Małgorzata Niedzielska Wizualizacje i Architektura

W jadalni nad drewnianym stołem z toczonymi nogami, zawisła piękna, zwiewna lampa Vertigo Petit.  Wnętrze przestronne i zachęcające do spędzania długich rodzinnych chwil przy wspólnym posiłku lub rozmowie. 

Małgorzata Niedzielska Wizualizacje i Architektura

Łazienka to elegancja i styl. Białe marmurowe płytki na ścianie zostały połączone z bardzo gustowną wzorzystą podłogą. Blasku dodaje najbardziej pożądana w tym sezonie złota, nowoczesna armatura. 

To co nas zachwyca w paryskich apartamentach to elementy architektoniczne: strzeliste sufity, gzymsy, panele ścienne, podłogi z parkietu. Francuzi znają wartość minimalizmu i nie boją się pustej przestrzeni na swoich ścianach lub podłogach. Sztuka jest często duża i pojedyncza, lub po prostu nie istnieje.

 

Podoba Ci się artykuł? Udostępnij →